Komentarze (159)
Kto stworzył największe w Polsce gwiazdy?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 3

  Eh Mandaryna pojawiła się nie wiadomo skąd i nawet nie wiadomo gdzie teraz jest. Ale Mucha śpiewa nie gorzej od niej. Czemu jej tu nie ma???

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Zadałam sobie trud odnalezienia Dody na oficjalnej liście sprzedaży płyt i drodzy fani Dody, WASZA IDOLKA JEST W OGONIE, NA SZARYM KOŃCU-dopiero na 48 MIEJSCU !!!!!! więc o czym wy mówicie!Polecam zajrzeć na stronę www.olis.onyx.pl, tam jest oficjalny ranking sprzedaży płyt.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  osoba, która napisała,że Dode słucha więcej osób niż Kultu jest w dużym błędzie. to propaganda, zobacz statystyki sprzedaży płyt.Doda to gwiazda portali internetowych i kolorowych czasopism, tylko dzięki nim istnieje. Gdyby tylko dzięki muzyce miała się otrzymać nie zarobiłaby na przysłowiowy pieprz do zupy. Żyjesz propaganda PR, doda sprzedaje b. mało płyt!Jeśli umiesz korzystać z internetowej wyszukiwarki, to znajdziesz potwierdzenie moich słów. Nawet Maria Peszek sprzedaje dużo więcej płyt od Dody. Doda dostaje nagrody, a ktoś inny sprzedaje DUŻO WIĘCEJ PŁYT. Także nie jest tak źle z naszym gustem. Kazika i kultu słucha tyle osób, ze nie potrzebuje żadnej promocji, nie musi robić ze swojego życia show dla ubogich,żeby mieć kolejna platynę. doda nie jest w żadnej mierze gwiazdą muzyczną( za słaba sprzedaż płyt!!!!).

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Kazik Staszewski to tylko jeden z przykładów prawdziwych gwiazd, kiedyś sztuka była na dużo wyższym poziomie niż teraz. Artyści nie sprzedawali siebie żeby istnieć, przykre,że te czasy już minęły. Ówczesne gwiazdy nie mają nic wspólnego z gwiazdami takimi jak: Kazik, Myslovitz, Ania Dąbrowska, Hey, Edyta Bartosiewicz, Maanam, Kobranocka, i wiele innych. Teraz wszystko jest nastawione na kasę i tanią sensację. Przedtem najważniejsza była sztuka, a nie kto z kim sypia. Chore czasy, współczuję wam, fani Dody. Ominęły was piękne czasy. Pozostaje wam w zamian śledzić z kim pójdzie czy nie pójdzie do łóżka Doda,w co się ubierze i tym podobne bajery.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 3

  te dzieci nie znają Kazika, bo pewnie ich na świecie nie było, kiedy on świecił triumfy. Do tej pory sale, w których gra koncerty pękają w szwach, a każda płytka jest platynowa lub podwójna platyna. Prawdziwych gwiazd tutaj nie ma, to smutne, ale prawdziwe.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  fajne osoby Kayah promuje! Zakopower super!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 3

  A tu ktos napisał, że żeby być gwiazdą, to wystarczy zagrać w filmie. To Ty azgraj, a my tam potem w Tobie jkuż w tym internecie tej głębi poszukamy. Zaraz sie dowiesz o sobie to i owo o czym nie bedziesz miała pojęcia. Np, że jesteś brzydka, nosisz prawdziwe futro, że jesteś zdzira, że Cię lansują w brukowcach, że spałaś z producentem, że masz grube nogi i krzywy nos, że co z Ciebie za gwiazda, że wogóle to jesteś pusta jak bęben i że Internautom Ciebie żal. Ot i cała prawda o polskicjh internautach. Sami nic nie znaczą, a kogoś, kto ewidentnie wystaje ponad przeciętność, to oni krytykują na potęgę. To i smieszne jest i załosne.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 3

  gowno mnie to obchodzi

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 3

  Kasia Kowalska jest wielką gwiazdą utrzymuje się na rynku muzycznym już bardzo długo i do tego nie pcha się do tych głupich programów tzn. GTnL, TzG, JoŚ.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  niestety większość to nie są gwiazdy - dorobek osoby grającej jedynie w telenoweli zasługuje jedynie na miano lokalnego chałturnika. Są w Polsce gwiazdy wielkiego formatu: Chyra, Cielecka, Więckiewicz, Kozłowski, Olbryski, Grabowski... i.. dobrze że nie uczestniczą w tym spędzie. Znacząco by się poniżyli.. Promowanie na siłę ku uciesze publiki jest jak robienie ciasta z zakalcem niby ładnie składnie ale zjeść się tego nie da.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  gwiazdy to są ALE NA NIEBIE a nie na ziemi!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  gwiazdy to świecą własnym blaskiem, a im wkręcona żarówka w cztery litery nie pomoże, nie to napięcie i nie to natężenie

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 2

  Kora fajnie podsumowała diodę na wideoportalu, stwierdziła- "Doda cynicznie reaguje na potrzeby rynku. I robi to z wdziękiem(...)" Nie uważam, żeby była wybitną piosenkarką. Ale ona ma inne cele i bardzo dobrze je realizuje"-w 100% się zgadzam z tą opinią.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Bzdety albo podłe, opłacane kłamstwa.
  Np. Kanclerz wlazła w popularność Rubika i próbowała spić śmietankę. Dobrze, że się zorientował zanim go całkiem okradła i ze wszystkimi skłóciła. Zwykła hiena gwiazd a nie ich promotorka.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  Popierwsze to nie są żadne gwiazdy to są wymalowane psełdo gwiazdorzyny. Np. MANDARYNA taka gwiazda to niech wyjdzie na scenę i zaśpiewa to uszy całemu swiatu odpaną. Prawdziwe gwiazdy to np. MADONNA (chociaż za nią nie przepadam). A DODA tak zwana gwiazda polski robi z siebie idiotkę na każdym kroku. Żalmi ludzi którzy wzieli ją sobie za idolkę !!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Popularność Dody na się nijak do ilości sprzedaży jej płyt, ona żyje raczej z kontraktów reklamowych, gaży z programu GTNL, wywiadów w rożnych czasopismach i innych sesji, a nie z muzyki. Poczytajcie o rankingu płyt! Jej tam w ogóle nie ma.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  o boshe już bez przesady z tą Mają Sablewską

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Chcę tylko powiedzieć tyle...wyśmiewacie się z gwiazd które mają błędy w swoich angielskojęzycznych piosenkach, a sami nie umiecie pisać po polsku...
  managerowie się pisze, nie menadżerzy...

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Posłuchajcie sobie KULTU, nie tylko Kazika solo. Każdy kawałek perełka.To jest sztuka przez DUŻE S, teraz tylko komercja w mediach. Promowane jedne i te same osoby, na siłę. Z tych tu wymienionych nie ma nikogo, kto mógłby chociaż w połowie dorównać takim zespołom jak Kult, czy Myslovitz. Z kobiet nie mam zbyt wielu przykładów, ale można wymienić Edytę Bartosiewicz, Agę Chylińską,Kasię Nosowską, Renatę Przemyk,Kayah oraz Edytę Górniak-to były/ są prawdziwe gwiazdy. Choć dwie ostatnie panie to ostatnio też komercja, niestety.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Dlaczego tak mało o nim w mediach? bo Kazik o to nigdy nie zabiegał, nie udzielał żadnych wywiadów na tematy prywatne, ma gdzieś nagrody. Poza tym ten facet jest na scenie od wielu lat, to ikona. Kiedyś było o nim głośniej niż o Dodzie i to z przyczyn MUZYCZNYCH, a nie z powodu jakichkolwiek skandali. Doda nie jest żadnym artystą i nigdy nie będzie. Kazik nawet teraz, gdy w mediach nie istnieje, to i tak sprzedaje więcej płyt od dody- i to bez żadnej promocji! To jest KTOŚ. OGROMNY TALENT I CHARYZMA- doda tego nie ma nawet w 10%, sorry ale tak jest.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 2

  Mandarynka jest kochana

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 2

  UWIELBIAM KASIĘ KOWALSKĄ TO PRAWDZIWA GWIAZDA -SKROMNA I UTALENTOWANA

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 2

  jaka idolka tacy fani, wstyd nie znać Kazika-to ikona polskiej muzyki! Z osób tu wymienionych najlepsza jest Maria Peszek i Kasia Kowalska, no jeszcze ten Zakopower i Kiljański mogą być.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 2

  Doda nie jest gwiazdą tabloidów, to tabloidy o niej piszą, bio jest gwiazdą, a Wy tu zagladacie na newsy o niej, bo poszukujecie o niej informacji z tego samego powodu, czyli z tego, że jest gwiazdą i że przykuwa Waszą uwagę, moją też.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 2

  Najbardziej utalentowani z nich to Sebastian z Zakopowera Krzysiek Kiljański i Maria Peszek czyli artyści z Kayaxu.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  ale problem w tym ,że tu nie ma prawdziwych gwiazd. Doda to produkt pop kultury, zero artyzmu, wszystko pod publiczkę. Ostatnio Kazik Staszewski-PRAWDZIWA GWIAZDA!, powiedział,ze nie potrafiłby nawet zanucić jednej piosenki Dody. Zgadzam się, że wylansowała się dzięki skandalom i kontrowersyjnemu wizerunkowi, a nie dlatego, że ktokolwiek jej słucha.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  A popielewicz cały czas uśmiecha się uśmiechem nr 3 ;-)

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 2

  oni maja byc najwiekszymi gwiazdami ?!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 2

  Kayah akurat wylansowała fajne osoby, które bez niej pewnie nie wybiłby się np. Bułecka z Zakopowera czy Kiljański.Brawo dla Kayah!

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 2

  Dodę wynalazl Tomek Lubert na castingu do Virgin,następnie Doda i Tomek razem pracowali nad Virgin,potem doszedl Durczok,potem spieprzyl Durczok,sklócil ich,potem Doda zostala z Majką.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 2

  W POLSCE SA SLABI MENARZEROWIE . CZY KTRAS Z ARTYSTEK WYPROMOWALI PO ZA POLSKA ? SKUPIAJA SIE NA WYCIAGNIECIU JAK NAJWIECEJ KASY ,A ROZWOJ ICH MALO OBCHODZI PRZYKLAD DURCZK . ZOBACZCIE ILE KASY MAJA CI FRAJERZY . ZERUJACY JAK PIJAWKI NA ARTYSTACH .

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 1

  cichopek jest najlepsza

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 1

  Jakie gwiazdy????????co za naglowek!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 1

  Cholera jasna a gdzie FEEL???!!! A jak juz nie to moze

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Poza tym dawniej nie było internetu i nie było takich możliwości i takiego natłoku informacji o gwiazdach. Tak, że wiele czynników się na to składa. Dawniej artysta wystarczyło żeby śpiewał, a teraz niestety musi sie rozpraszać i nie zawsze może się skupić na rozwoju swojego wokalu, czy na selekcyjnym doborze repertuaru, bo jak chce bć dobry i mocno osadzony w rynku, to musi być oprócz tego doskonałym showmanem, managerem, marketingowcem, PR-owcem. Poza tym musi umieć przyciągnąć uwagę i dbać o to, aby być na topie. Niestety bycie na topie pomaga artyście zaistnieć dla szerszego kręgu odbiorców, a tym samym daje mozliwość sprzedaży dużej ilości płyt. No takie czasy. I artyści, którzy tego nie rozumieją, siedzą w cieniu.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Ale te czasy, kiedy wszystko nastawione jest na komercję wynikaja w dużej mierze ze zmiany ustroju. Istnieje ogólnie tendencja do bogacenia się, bo ludzie wykorzystują każdą okazję, aby w przyszłości uniknąć biedy. Na zachodzie od dawna większość gwiazd jest nastawiona na komercję. Dawniej artysta nie musiał myśleć, że nie starczy mu na chleb. Teraz niestety popyt na daną gwiazdę kształtuje rynek muzyczny. A ludzie zabiegani za kasą, już nie maja ochoty słuchać Kazika, tylko dla rozprężenia sięgają po coś lżejszego. Doda właśnie zna gusta i zapotrzebowanie polskiej publiczności i poza tym wybrała sobie najliczniejszy target. Ale niewątpliwe w tym co robi jest dobra i skuteczna. Ja np lubie jej piosenki, bo one mnie nastrajają optymistycznie. Poza tym ona jest bardzo nietuzinkowa jako osobowość i ma niestety trzeba przyznać charyzmę, a cała wokół niej otoczka, tzn obnażanie się ze swojego zycia prywatnego, tylko ją zbliża do ludzi. Nie można jej nie przyznać, że mimo wszystko jest profesjonalistką.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 1

  Muzycznie najlepsza jest Peszek i Kowalska mają to "coś".

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 1

  doda jest najlepsza

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  Doda nie jest gwiazdą tabloidów i brukowców, to tabloidy i brukowce piszą o niej dużo, bo jest gwiazdą. A wywiady z Dodą i artykuły o niej są też w dobrych tygodnikach, czy miesięcznikach,. A jest gwiazda, bo sama sobie na sukces zapracowała, znowu jakaś kolejna w mądrej głowie wydumana bzdura. Wy chyba na chaju stale jesteście.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  Doda to gwiazda tabloidów i brukowców typu Fakt i Super Expres, prawdziwych gwiazd tu nie ma.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  I własnie wszystkie osoby na tym zdjęciu według tej definicji sa gwiazdami jak najbardziej. Wprawdzie Mandaryna mnie umie śpiewać, ale za to wspaniale tańczy i robi świetne show, a to też jest talent. Nie tylko wokal jest talentem. J W dodatku jeżeli artysta posiada świetny wokal a nie ma charyzmy, nie jest zwierzęciem scenicznym i nie ma licznych fanów, to zbyt mało aby być gwiazdą, no ewentualnie moze być ambitnym artystą. Natomiast Rutowicz i Frytka to osoby znane z tego, że są znane. Ale Wy żadnych pojęć nie rozróżniacie, więc po co się wypowiadacie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  No i co mądrale?. Oto definicja gwiazdy:
  Gwiazda, aktor lub piosenkarz wyróżniający się urodą i talentem. Posiada licznych wielbicieli (fanów), którzy dla niej uczęszczają do kina, nie kierując się wartością filmu czy nazwiskiem reżysera. Zjawisko gwiazdorstwa (z angielskiego starhood, stardom) stanowi osobliwy fenomen społeczny i kulturowy.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  jaki kraj takie gwiazdy...

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 1

  doda jest "gwiazda" z tej samej półki, co Jolanta Rutowicz czy Frytka- to ten sam poziom" geniuszu" buhaha

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  Gwiazda to niekoniecznie osobą najbardziej popularna-to dwie różne rzeczy. Doda jest bardzo popularna, ale nigdy gwiazdą nie będzie.Gwiazda to ktoś ponad, musi być nieprzeciętna, niezwykle utalentowana. Ja tu takiej osoby nie widzę. Gwiazdą była pani Violetta Villas, w trudnych czasach dzięki olbrzymiemu talentowi zrobiła karierę i uznanie poza granicami, a taka Doda może liczyć tylko na aplauz nastolatek.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  Tym wątpiącym ciągle powiem. Doda jest niekwestionowaną gwiazdą i to na dodatek gwiazdą wielkiego formatu, czy Wam się to podoba, czy nie. Ja wiem, że Wam trudno ten stan rzeczy zaakceptować, bo jesteście nienormalni, ale fakty, to są fakty.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  Tu niektórzy przemądrzali Internauci piszą z pogard a, że to niby nie gwiazdy. A kto jest ku... tą gwiazdą Wy? Jesteście zdrowo walnięci. Głupki zwykłe, które nie powinny wogóle się w Internecie odzywać.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 1

  jeju.znowu o tej manadrynie.... przeciez ona spiewac nie umie, i ona jest niby jedną z największych polskich gwiazd??

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 1

  kto mowi o nich "gwiazdy" to chyba macl przez sciane glupiego h...a.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  głupie media stoją

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX