Doda dla Tuska śpiewała gratisowo! Zobacz wideo!

Jestem pod dużym wrażeniem Dody. Za występ dla premiera Tuska nie wzięła ani grosza - mówi Plotkowi współprowadzący program Tomasz Sekielski. Co rzeczywiście zaskakuje, bo gwiazdy, za śpiewanie dla polityków biorą horendalne sumy. A Doda to w końcu, jak to mówią "największa polska gwiazda".

 

 

 

 

Pomysł z występem Dody dla Donalda Tuska w programie "Teraz My" to był strzał w dziesiątkę. Miał być prowokacyjny dowcip. I wypalił - zdradza Plotkowi Tomasz Sekielski.

Niektórzy w redakcji powątpiewali czy Doda się zgodzi. Ja przeczuwałem, że będzie dobrze. Doda lubi Tuska. Po programie dowiedziałem się, że poznali się już, gdy Radek Majdan kandydował na radnego Platformy Obywatelskiej ze Szczecina. Doda natychmiast się zgodziła, żeby wczoraj dla premiera zaśpiewać. I nie chciała za występ ani grosza.

Doda bardzo zaimponowała Sekielskiemu swoją postawą.

Zaśpiewała za darmo. W dodatku jak zaśpiewała. Jestem pod dużym wrażeniem. Ona naprawdę umie śpiewać, na żywo, bez żadnej ściemy.

Reakcję Dody i Donalda Tuska widzieliśmy w programie. A jak było "gdy światła zgasły"?

Premier był bardzo zadowolony, ale nie było czasu na rozmowę, bo gdzieś musiał jechać. A Doda? Była szczęśliwa! Zaraz po programie czytała sms-y od fanów z gratulacjami. Rozmawiała też z mamą, która była bardzo zadowolona.

Widzowie też byli szczęśliwi i masowo wysyłali sms-y i maile do TVN z gratulacjami.

 

Więcej o:
Komentarze (228)
Doda dla Tuska śpiewała gratisowo! Zobacz wideo!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  Było super, jaka szkoda, że nie ma już tego wideo

 • Gość: Gość

  0

  NO NIEJAKIE JAJA

 • Gość: Gość

  0

  obciach na prawde

 • Gość: Gość

  0

  Mi nie działą!!

 • Gość: Gość

  0

  Dzięki ludzie za komentarze! Jestescie boscy!

 • Gość: Gość

  0

  Doda poco do niego śpiewałas:-[

 • Gość: Gość

  0

  Najlatwiej wspiąć się na szczyt używając cyców ,dupy i cipy. Na szczęscie wszystko niesie za sobą jakieś konsekwencje(wszystko ma swoje plusy i minusy).Ja osobiście postrzegam ją jako bezwartościowego człowieka dla mnie jest zwykłym zerem.Jej sposób wysławiania się zachowanie i ubiór nie pozostawiają żadnych wątpliwości do tego ,że ma tylko zalety które wymienilem na początku.Teraz jestem przekonany ,że Tusk to była jednak najgorsza opcja.

 • Gość: Gość

  0

  spiewa dla niego bo Brakuje jej HHHUUUUJJJJAAA

 • Gość: Gość

  0

  spiewa dla niego bo Brakuje jej HHHUUUUJJJJAAA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX