Który tancerz jest najprzystojniejszy? Głosuj!

Szkoły tańca w całej Polsce pękają w szwach. Chętni muszą czekać tygodniami żeby zapisać się na kurs tańca i nauczyć podstawowych kroków. Indywidualna lekcja z tancerzem znanym z programu TVN kosztuje w szkole tańca "Show dance" nawet 200 złotych. Z którym tancerzem najchętniej "poszłybyście w tango"? Głosujcie w sondażu Plotka!

Rumba ze Stefano Terrazzino!

 

Przystojny Włoch nie tylko nieziemsko tańczy, ale też świetnie śpiewa, o czym przekonaliśmy się w jednym z odcinków programu "Tzg". Zapewne nie jedna Polka chciałby zaśpiewać Stefanowi - "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc..." (na zdjęciu z Justyną Steczkowską).

 

 

Walc angielski z Piotrem Kiszką!

 

Piotr Kiszka został uznany przez wielu widzów "TzG" za najskromniejszego tancerza. Piotrek nigdy nie "wychylał się przed szereg" i układał takie choreografie żeby jego partnerki wypadły w nich jak najlepiej. Kiszka skończył Akademię Rolniczą, ale dyplom schował do szuflady i zajął się prowadzeniem szkoły tańca (na zdjęciu z Kają Paschalską).

 

 

Pasodoble z Marcinem Olszewskim

 

Nieco zapomniany, ale nadal przez miliony kochany - Marcin Olszewski brał udział w dwóch edycjach programu "Taniec z gwiazdami". Pasodoble, które zatańczył w 2 edycji z Agnieszką Rylik było jednym z najbardziej widowiskowych tańców, jakie mogliśmy zobaczyć na parkiecie programu. Tancerz studiuje pedagogikę i występuje na deskach teatru muzycznego Roma (na zdjęciu z Danutą Dancewicz).

 

 

Foxtrot z Żorą Korolyovem

 

Żora dzięki udziałowi w programie "Taniec z gwiazdami" zyskał w naszym kraju wielką popularność. Tancerz wie dobrze jak zrobić wokół siebie zamieszanie i dlatego bardzo często pojawia się na pierwszych stronach gazet. Ostatnio zadebiutował na małym ekranie w serialu "Egzamin z życia" (na zdjęciu z Olą Kwaśniewską i Kasią Cerekwicką).

 

 

Tango z Marcinem Hakielem

 

U boku Marcina, Kasia Cichopek opanowała kroki tanga do perfekcji. Największą pasją Marcina jest taniec, ale Hakiel udowodnił również, że ma łeb do interesów. Tancerz otworzył dwie szkoły tańca i wydał wiele płyt DVD z nauka tanecznych kroków. Obecnie studiuje finanse i bankowość na dwóch uczelniach: w Warszawie i w Helsinkach (na zdjęciu z Kasią Cichopek).

 

 

Więcej o:
Komentarze (340)
Który tancerz jest najprzystojniejszy? Głosuj!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  stefano kocham cię bo jesteś taki seksowny!!!!!!!!1

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  STEFANO nr jeden oczywiscie! I nikt go nie przebije:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Oczywiście Stefano jest numerem jeden! i Nikt go nie przebije! :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Stefano Terrazzino bardzo przystojnym i seksownym jest meszczyzna :-)

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  STEFANOO MMMMMMMMMMM :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Stefano jest najprzystojniejszy chociaż Rafał Maserak też jest przystojny :D

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Oczywiscie ze stefffff

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Bez wątpienia najprzystajniejszym tancerzem jest Stefano. Jest taki seksowny i przystojny ze chyba się w nim zakochałam!!!!!!1 Uwielbiam go jak tańczy

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Oczywiście ze Stefano

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX