Demi Moore świetnie się trzyma!

Jeszcze nie tak dawno Demi Moore narzekała, że przemysł filmowy o niej zapomniał i nie otrzymuje żadnych propozycji. Trochę to dziwne, bo aktorka pojawiła się na festiwalu San Sebastian i wyglądała całkiem nieźle. Zobaczcie galerię!

 

Jakiś czas temu Demi Moore otwarcie mówiła, że nie podoba jej się sytuacja, w jakiej obecnie się znajduje:

 

Ostatnie lata były bardzo ciężkie, przez to, że mam tyle lat ile mam. Doszłam do momentu, w którym producenci nie wiedzą, co ze mną zrobić. Nie mam 20 lat. 30 też nie. Nie ma wielu dobrych ról dla kobiet po 40. Większość to po prostu rolę matek i żon. Jeśli nie jest się potrzebnym, kiedy przekracza się trzydziestkę, to jest to duży problem. Nie możemy czekać, aż coś nam się trafi. Musimy mówić, że jesteśmy wściekłe jak cholera i więcej takiego traktowania nie zniesiemy.

 

Na załączonych zdjęciach widać, że chyba wzięła się w garść. Wygląda bardzo dobrze i my na pewno dalibyśmy jej jakąś rolę!

 

Jednak czas robi swoje i nawet operacje za 500 tysięcy dolarów go nie zatrzymają. Trzeba się z tym pogodzić i przyjmować to z godnością!

Więcej o:
Komentarze (15)
Demi Moore świetnie się trzyma!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  jakie to smutne...czemu jak się facet starzeje to nie ma z tym problemu, a jak kobieta to zaraz uznaje sie nia za nic nie wartą. tzn że w hollywood po 40 nie możesz już nic osiągnąć nawet jeśli masz talent?jak nie ma ról to niech je napiszą!

 • Gość: Gość

  0

  Wygląda ładnie, ubiera się jak nastoletnia dziewczynka, ale czasu się nie oszuka nawet z pomocą chirurgów plastycznych: widać że cera nie jest już młoda i spojrzenie też już nie to. Rozumiem ją,ale starzeć można się z godnością.

 • Gość: Gość

  0

  Rummer jest do niej podobna, ale wygląda mnie korzystnie niż matka...

 • Gość: Gość

  0

  olek ja mam wrazenie ze tobie w psychiatryku dali laptopa za dobre zachowanie :)

 • Gość: Gość

  0

  kazdy z nas majac tyle pieniedzy robilby cos ze soba,aby lepiej wygladac,

 • Gość: Gość

  0

  za te 250 tys $ ktore wydala na podreperowanie swojej urody,to jak niby ma wygladac? Pogratulować chirurgom raczej !

 • Gość: Gość

  0

  przyglądając sie widać, że nie jest juz młoda czasu zadne operacje nie zatrzymają poprawiają wygląd na kilka lat a pozniej i tak widać rzeczywisty wiek przykladem jest joan collins ktora wygladala super - a teraz wygląda jak 80 letnia staruszka!!!

 • Gość: Gość

  0

  Brawo.Tez bym tak chciala wygladac.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX