Kto się tak ubrał na MTV VMA? "Po co pokazywać ciążowy brzuch w CAŁEJ OKAZAŁOŚCI?" Za to jej strój przebija wszystko

MTV VMA to doroczne święto nie tylko muzyki, ale też i mody. Gwiazdy mają wtedy szansę na zaprezentowanie się w najbardziej wymyślnych kreacjach, a tego dnia wiele uchodzi im płazem. Jednak w tym roku niektóre z nich zagalopowały się i czerwony dywan pomyliły z imprezą przebierańców. Goły ciążowy brzuch w świetle jupiterów to najmniejszy "grzech" w tym zestawieniu. Wygrywa je... A zresztą, sami zobaczcie.

Zobacz zdjęcia.

Więcej o:
Komentarze (7)
Kto się tak ubrał na MTV VMA? "Po co pokazywać ciążowy brzuch w CAŁEJ OKAZAŁOŚCI?" Za to jej strój przebija wszystko
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: jamłasica

  Oceniono 2 razy 2

  Nie znam ani jednej z tych osób. I raczej nie mam czego żałować.

 • Gość: lol

  Oceniono 2 razy 2

  Oblechy, zdesperowane oblechy...

 • stanislaw13

  Oceniono 2 razy 2

  Jacy oni wszyscy muszą być nieszczęśliwi.

 • Gość: Anna

  0

  Jedyna osoba która rozpoznalam to Britney, która tym razem nie była nawet wymieniona na zdjęciach, stojąca obok kogostam. Skąd Ci ludzie się wzięli?

 • Gość: leon

  0

  "ciąźowy brzuch w całej okazałości"pokazuje się po to aby żałosne gazety i stacje TV zrobiły z tego "wiadomość ze świata", bo przecież dla gawiedzi którą karmi się tym govnem nic ważniejszego się na nim nie wydarzyło

 • Gość: stodorad

  0

  "Żartował portal" i "pisał z przekąsem", to wszystko fajnie, komuś z ankiety wyliczyli, że jak sobie powiesi g*wno na marynarce, wzrośnie sprzedaż płyty o 6%, po co się w ogóle do tego odnosić? Ogólny przekaz jest taki, że ludzie chcą ucieczki od tabu seksualnego, po co to wyszydzać? Ciążowy brzuch jak brzuch, najwidoczniej ustalono, że kobiety wstydzące się pokazywać w ciąży nawet w futrze uznają kupno określonego produktu za inwestycję w walkę o swoje prawa, generalnie - mimo wyrachowania całej tej plejady, nie mam wrażenia, że jestem świadkiem wspierania szkodliwych standardów.

 • Gość: Gchjii

  Oceniono 2 razy -2

  Ależ z was znawcy mody

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX