18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Sprawdzono, kto ma największe piersi. Polki zajęły 5. miejsce! W pełni zasłużenie. Te gwiazdy mają ogromne i NATURALNE biusty

Amerykańscy naukowcy przeprowadzili właśnie badania dotyczące wielkości piersi wśród kobiet różnych narodowości. Wyniki tych badań zostały właśnie opublikowane w "Journal of Female Health Sciences". Polki zajęły wysokie 5. miejsce, zaraz za Amerykankami, Kanadyjkami i Irlandkami. To skłoniło nas do przypomnienia sobie, które polskie gwiazdy mają nie tylko ogromne, ale przede wszystkim naturalne piersi. Wiele z nich chętnie eksponowało je na ekranie czy w rozbieranych sesjach. Sprawdźcie.

Zobacz zdjęcia.

Więcej o:
Komentarze (31)
Sprawdzono, kto ma największe piersi. Polki zajęły 5. miejsce! W pełni zasłużenie. Te gwiazdy mają ogromne i NATURALNE biusty
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: marss

  Oceniono 1 raz 1

  Joanna Bartel - najlepsza absolutnie!

 • Gość: Bytom Odrzański

  0

  Jakaś bzdura. zresztą w Polsce trzeba by uwzględniać różnicę między regionami bo jak tu porównywać dziewczyny z Ciechanowa z dziewczynami z Lubania czy Lubina. Ktoś powiedział że statystka to największe kłamstwo. Na dolnym śląsku dominują średnie do małych piersi.

 • Gość: Sznytka

  0

  Jabłczyńska, Lisza i Dymna wcale nie mają ogromnych biustóww.
  Zapomnieliście o kilku naprawdę obdarzonych znanych Polkach: Arlak, Segdzie, Widawskiej, Fitkau-Perepeczko, Skrzyneckiej, Gniewkowskiej, Tadli i innych

 • Gość: lukki69

  Oceniono 2 razy 0

  ...zwisające cycki....kwestia gustu....te panie są atrakcyjne jako celebrytki i to wszystko....wystarczy wyjść na plaże...:)

 • Gość: marek

  0

  No niestety większość pań prócz biustu ma w nadmiarze to i owo ...

 • Gość: srrs

  0

  a gdzie gesslerowa xD

 • Gość: kiki

  0

  A Liszowska? wcale nie ma dużych piersi, tylko ściśnięte nie wiem czy ma miseczkę C, ona jest po prostu wielka, ma z 90-95 w obwodzie.

 • Gość: lekarz

  0

  Kobiety z dużym biustem mają w piersiach przerost tkanki tłuszczowej nad gruczołową i na ogół nie mogą karmić piersią.Kobiety z małym biustem nie mają z tym problemu, bo u nich przeważa tkanka gruczołowa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX