Anna Lewandowska: A oto drugie połówki reprezentacji Polski w piłce nożnej! Przyjrzeliśmy im się bliżej. Jednej brakuje

Taka okazja rzadko się zdarza. W jednym miejscu i o tym samym czasie spotkały się niemal wszystkie polskie WAG's czyli żony i dziewczyny polskich piłkarzy. To wszystko za sprawą treningu, który na plaży w Juracie w trakcie zgrupowania polskiej reprezentacji w piłce nożnej poprowadziła dla nich Anna Lewandowska. Treningowi z daleka przyglądali się i kibicowali piłkarze. Niestety wśród WAG's zabrakło narzeczonej Wojciecha Szczęsnego, Mariny. "W tym czasie" była na okładce "Glamour".

.

Więcej o:
Komentarze (33)
Anna Lewandowska: A oto drugie połówki reprezentacji Polski w piłce nożnej! Przyjrzeliśmy im się bliżej. Jednej brakuje
Zaloguj się
 • Gość: Justyna

  Oceniono 9 razy 5

  To rzeczywiście fenomen. Parunastu miernych facetów, lata za piłką, zarabiając krocie , nie wiedzą czemu. Towarzyszą im kobiety o podobnej mentalności, puste lalki, z których robi się boginie. Prymitywny świat, do którego nie zaglądam......

 • nosze_plecak

  Oceniono 4 razy 4

  Na instagramowych fotach super laski ładne, a w rzeczywistości bardzo przeciętne, co niektóre podstarzałe. co one potrafią oprócz bycia partnerką kopacza oraz robienia sobie zdjęć??? Parunastu miernych kopaczy, lata za piłką, zarabiając krocie , nie wiedząc czemu. Towarzyszą im kobiety o podobnej mentalności, puste lalki, z których robi się boginie. A wszystko to oglądają widzowie , co powiedzieć o ludziach którzy się tym ekscytują i płacą tym miernotom za same bycie?

 • Gość: małpa w zoo

  Oceniono 2 razy 2

  Na instagramowych fotach super laski ładne, a w rzeczywistości bardzo przeciętne, co niektóre podstarzałe dziewczyny. Szczególnie widać to po partnerce Iwana.

 • browaryr

  Oceniono 1 raz 1

  nałoznice pozujo...

 • Gość: Gość004

  Oceniono 1 raz 1

  Żenujące...

 • Gość: mieciu

  Oceniono 1 raz 1

  Wszystkie Takie Same.....czy to wersja Footbalers Doll???
  Ale co robić ...proste chłopaki to i proste dziewczyny.

 • Gość: swiat zwariowal...

  Oceniono 1 raz 1

  Promocja pustaków, najglupsza na czele

 • Gość: Elolel

  0

  A gdzie Błaszczykowka?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX