"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aleksandra Szwed jako Czadoman. MEGA! Zielińska? KOMOS! Ale wygrał kto inny

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Sobotni odcinek tradycyjnie dostarczył dużej ilości wrażeń programu. Na początek Gąsowski i Dowbor rozbawili publikę do łez, gdy prezentowali utwór "Jozin z Bazin". Potem scena należała już jedynie do uczestników. Kto zrobił na nas największe wrażenie? Jesteśmy zachwyceni kreacją Aleksandry Szwed oraz Katarzyny Zielinskiej, jednak po podliczeniu punktów od jurorów i uczestników okazało się, że odcinek wygrała Agnieszka Twardowska. A Wam która metamorfoza najbardziej się podobała?

,

Więcej o:
Komentarze (4)
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aleksandra Szwed jako Czadoman. MEGA! Zielińska? KOMOS! Ale wygrał kto inny
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • czik

  0

  Szwedowa to ma chyba ludzi wynajętych do lubienia. Zielińska ogólnie bardzo słabo. Dla Twardowskiej same babskie piosenki jak by pod nią wybierane. Reszta jest fajna.

 • Gość: XXXX

  Oceniono 4 razy 0

  Zgadzam się z Andy 75. Ola była i jest najlepsza. Nie wiem czym zachwyciła Twardowska. Mnie się to nie podobało. przynudzała. Najbardziej irytujący występ, to Pakosińska. Ten jej denerwujący śmiech wszystkim daje się we znaki. Jedzie na tym głupim śmiechu, bo nic innego nie potrafi. Rozumiem, że taka była specyfika utworu, ale to, że to na nią trafiło, to chyba nie przypadek... Zobaczymy, jak zaśpiewa piosenkę Kory...

 • Gość: Andy75

  Oceniono 4 razy 0

  Nie cierpię disco polo ale Szwed dziś była (znowu!) naprawdę genialna. Ta dziewczyna z odcinka na odcinek zaskakuje mnie coraz bardziej. Nigdy nie spodziewał bym się po niej tak OGROMNEGO talentu aktorskiego a tym bardziej wokalnego… Zwracam honor - Aleksandra jesteś po prostu BOMBA!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX