Agnieszka Radwańska to wielka gwiazda tenisa, ale też ulubienica fotoreporterów. A to jej najciekawsze zdjęcia

Zobaczcie, jak zmieniała się Agnieszka Radwańska.

Agnieszka Radwańska wygrała trzy z pięciu turniejów kończących sezon. Jest wielką gwiazdą sportowego świata, a my z dumą i podziwem przypominamy sobie, jak wyglądała w początkach kariery.

Agnieszka Radwańska w mediach jest obecna jest od ponad 10 lat. Wtedy to mniej więcej ogólnokrajowe agencje fotograficzne zaczęły publikować jej zdjęcia. Dziś tenisistka ma 26 lat. Tutaj na zdjęciach z 2015, 2008 i 2006.

Więcej o:
Komentarze (10)
Agnieszka Radwańska to wielka gwiazda tenisa, ale też ulubienica fotoreporterów. A to jej najciekawsze zdjęcia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: filtr

  Oceniono 2 razy 2

  Ale przaśne gęby. Dwa pasztety za świecącymi pyskami. Radwańska wygląda obecnie sto razy lepiej, Doda tysiąc razy gorzej.

 • Gość: stanko

  Oceniono 1 raz 1

  W necie napaleni redaktorzy (czy napalone redaktorki) ciągle wstawiają to samo: cycki Dody, pupa Kardashian, dla porównania pupa Kaczorowskiej w ciasnych majtkach - tylko nie wiadomo, czy z T. z M. – (tańcu z majtkami) czy może T. b. M. czyli bez majtek.
  Najważniejsze, żeby oglądalność i wpływy z reklam wzrosły…

 • Gość: Ogólny

  0

  Nie ma brzydkich kobiet. Są tylko te z kasą lub bez ....

 • Gość: Maxs

  0

  A gdzie słynna sesja basenowa? :)

 • Gość: bleble

  Oceniono 1 raz -1

  radwańska pnie się na wyżyny, rapczeska, od momentu nawiązania romansu z mediami, a raczej tabloidami, konsekwentnie spada na ryj:( pierwsza ciężko pracuje, mierzy się z najlepszymi tego świata, druga szlaja się po ściankach, zamieszcza w sieci miliony foci, spowiada się światu ze swoich "ekscentryzmów" i straszy, że zawojuje świat:( taka jest różnica!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX