Monica Bellucci jest jedną z najseksowniejszych kobiet świata. A jak wyglądają jej córki? SĄ PIĘKNE

Monica Bellucci ma naprawdę prześliczne córki. Nie przychodzi z nimi na ścianki, więc zdjęcia Devy i Leonie są prawdziwą rzadkością. A szkoda!

1

Chyba nikt nie myślał, że może być inaczej. Przeznaczeniem córek Moniki Bellucci było wyróżniać się urodą. Prognozy okazały się prawdziwe, wystarczy rzut oka na najnowsze zdjęcia Devy i Leonie.

2

Monica Bellucci w 1996 roku zaczęła spotykać się z francuskim aktorem Vincentem Casselem, którego poznała na planie filmu "Apartament". W trzy lata później para powiedziała sobie sakramentalne tak, a w 2004 roku przywitali na świecie pierwszą córkę Devę. Dziś ma 11 lat.

3

Drugim dzieckiem pary jest Leonie. Podobnie jak jej siostra, na świat przyszła w Rzymie. Było to 21 maja 2010 roku.

4.

Monica Bellucci późno została matką. Deva przyszła na świat, gdy aktorka miała 39 lat, natomiast drugą włoska piękność urodziła jako 45-latka.

5.

Późne macierzyństwo było jednak świadomą decyzją Bellucci. "Wcześniej nie byłam po prostu gotowa na coś tak niesamowicie wielkiego. Sama czułam się dzieckiem, więc jak miałabym dać coś z siebie" - mówiła w rozmowie z Dailymail.co.uk.

6.

Odwlekanie decyzji o macierzyństwie w jej przypadku nie było błędem. Bellucci dzięki temu stała się czułą, bardzo dojrzałą emocjonalnie matką. Obie córki otaczała tkliwą troską. Długo karmiła je piersią i cała poświęciła się ich wychowaniu.

7.

Deva i Leonie często towarzyszą słynnej mamie w podróżach. Nierzadko też można je spotkać razem na spacerach czy w restauracjach. Nawet gdy obie były świeżo po urodzeniu Bellucci wszędzie je ze sobą zabierała.

8.

Choć - jak można sądzić z wywiadów - Bellucci jest ma wręcz idealne stosunki z córkami, nie można tego samego powiedzieć o jej układach z mężczyznami. W 2013 ona i jej mąż Vincent Cassel ogłosili światu, że się rozstają. "Pożądanie możesz poczuć nawet do najgorszego człowieka, jakiegokolwiek w życiu się pozna, jednak być w stałym związku to coś zupełnie innego. Pożądanie zostaje, ale ważniejsze są: pewność, szacunek oraz świadomość, że ten mężczyzna będzie wobec ciebie lojalny" - mówiła Bellucci dla "The London Times".

9.

Nie tylko małżeństwo z Casselem zakończyło się fiaskiem. W 1990 roku aktorka poślubiła fotografa Claudio Bassę. Po rozwodzie związała się natomiast z Nicolą Farronem, włoskim aktorem.

Więcej o:
Komentarze (12)
Monica Bellucci jest jedną z najseksowniejszych kobiet świata. A jak wyglądają jej córki? SĄ PIĘKNE
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 8 razy 4

  Trudno, żeby po bardzo ładnej matce córki były jakieś ostatnie. Z drugiej strony mówienie o 11-latce i pięciolatce, że są "piękne" jest dość odważne.

 • Gość: /lkr

  Oceniono 4 razy 4

  Nie interesują mnie jej córki, WAŻNE jak ona wygląda mając tyle lat:)

 • Gość: znawca

  Oceniono 3 razy 3

  niestety, podobne raczej do ojca....może się wyrobią, na razie matka rządzi...

 • elenita

  Oceniono 5 razy 3

  Monia Belucci jest rzeczywiście jedną z najpiękniejszych i najseksowniejszych kobiet świata, ale ojciec tych dzieci jest jednym z najbrzydszych facetów świata, więc na dwoje babka wróżyła. Ocenianie urody dziewczynek w kategorii "piękna kobieta" jest z lekka pedofilskie.

 • changeable8

  Oceniono 7 razy 3

  Śliczna babka.

 • zez

  Oceniono 2 razy 0

  Ja w tym wieku też byłam piękna.

 • Gość: Mąż Ślicznoty

  Oceniono 3 razy -1

  Pieprzycie głupoty bo nie widzieliście mojej starej, ani
  starej mojego sąsiada. O córkach nawet nie wspomnę, bo
  nawet Naczelny napisałby pochwały o urodzie Polek, choćby go i 1000
  migracyjnych dziewic kusiło. Może on nie może i dlatego woli 80%
  młodych jurnych Arabek/ków z płcią ukrytą za prześcieradłem.
  Każdemu według potrzeb!

 • Gość: wawiak57

  Oceniono 5 razy -1

  Na razie nie odbiegają urodą od rówieśnic. A Belluci jest ok ale po dużych interwencjach chirurga.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX