Kinga Preis jeszcze nigdy nie była tak szczupła! Smukłe ramiona, płaski brzuch... Jesteśmy pod wrażeniem

Wszystkie oczy były zwrócone na Kingę Preis. Aktorka zachwyciła swoją wyjątkowo szczupłą sylwetką. Zobaczcie, jak się zmieniła.

 

1.
Gdy Kinga Preis pojawiła się w czwartek na Konferencji prasowej filmu "Wszystko gra", nie mogliśmy oderwać wzroku od jej szczupłej sylwetki.  Aktorka w ostatnim czasie bardzo zeszczuplała. Jaki jej jej sekret? Dieta oparta na sokach. Jeden dzień w tygodniu pije soki warzywne i owocowe. Efekty widać gołym okiem - ubytek kilkudziesięciu kilogramów.

2.
Różnicę widać zwłaszcza po jej brzuchu, ramionach i twarzy. Aktorka zbiera teraz masę komplementów od fanów. Jednak nie wszystkie wypowiedzi są pochlebne. Na szczęście Preis ma do siebie dystans. "Taki najczęstszy to: >Pani dużo lepiej wygląda na żywo<. Mam świadomość, że moja uroda nie jest łatwa. Można mnie lubić za oczy, za piegi. Ale nie jest tak, że staję na scenie i widzowi zapiera dech w piersiach. Mój mąż wszedł kiedyś na portal, gdzie ludzie wypowiadali się o moim aktorstwie. Było tam wiele ciepłych słów. Ale ktoś napisał: >Fajna, ale, ku..., bardzo niewyględna. No nie fotografuje się<. (śmiech)" - mówiła w Styl.pl. Na zdjęciach:

3.

Dziś może się pochwalić wciętą talią. Aktorka wystąpiła w filmie "Wszystko gra" (na zdjęciu po prawej), który wejdzie do kin na Walentynki. U jej boku zagrał Sebastian Fabijański. Na zdjęciach:


4.

Utracone kilogramy widać także na jej buzi, która dziś jest znacznie szczuplejsza niż jeszcze klika lat temu. Poza przestrzeganiem diety sokowej, aktorka postawiła na zdrowy sposób odżywiania.  "Zrezygnowała również z ulubionych papierosów i kawy. Teraz kawa spełnia rolę >poprawiacza nastroju<. Tak jak zakupy" - czytamy na Plejada.pl. Na zdjęciach:

5.
Nogi aktorki są znacznie szczuplejsze. Na zdjęciach:


6.
Kiedyś Kinga Preis miała pełniejszą sylwetkę. Dziś jest znacznie smuklejsza. Na zdjęciach:

7.
Aktorka może się pochwalić szczuplejszymi ramionami. Kiedyś nie odważyłaby się na tak mocno wyciętą kreację. Na zdjęciach:

8.
W siedzącej pozycji nie ukryje się żaden mankament figury. Teraz aktorka nie musi się niczego obawiać. Na zdjęciach:

9.
Kinga Preis już od dłuższego czasu przestrzega diety. Teraz jest nawet szczuplejsza niż kilkanaście lat temu. Na zdjęciach:

10.

Zawsze miała pulchniejszą buzię, teraz także jej twarz stała się bardziej pociągła. Na zdjęciach:

Więcej o:
Komentarze (24)
Kinga Preis jeszcze nigdy nie była tak szczupła! Smukłe ramiona, płaski brzuch... Jesteśmy pod wrażeniem
Zaloguj się
 • Gość: ekierka

  Oceniono 19 razy 15

  Wow! Z baby zrobiło się dziewczę. Jednak grubsza, czy chudsza, ale aktorka wspaniała i to jest najważniejsze.
  A co do zmarszczek o których piszą tu goście. Uśmiechając się nawet kilkuletnie dziecko je ma, a co dopiero ponad - czterdziestoletnia kobieta. Co to zresztą za zmarszczki.

 • agora7

  Oceniono 14 razy 10

  Kinga Preis jest absolutnie fantastyczna, niezależnie od figury i kilogramów, jakie nosi na sobie! Oczywiście, ze teraz wygląda lepiej ale jest fenomenalną aktorką, naturalną kobietą i w związku z tym - prawdziwą gwiazdą - bez gwiazdorzenia ! Nie przypomina na szczęście tych nadmuchanych gwiazdeczek, od oglądania których, mdło się już robi.

 • dodosdontquack

  Oceniono 10 razy 6

  -10 lat, tylko jeszcze troche to wszystko podrzezbic jakims ciezarem ;) a zmarszczek wcale nie tak niewiele (znam 20-letnie blondynki, ktore tak wygladaja)

 • szary212

  Oceniono 3 razy 3

  boszsz, juz się przerazilam, że Kinga Preis pokalala się tańcem z gwizdami....
  ślicznie wygląda...jak wdzięczny elf, a nie baba z Rancza
  .

 • Gość: Jan

  Oceniono 1 raz 1

  FAjna, tylko niech nie upodabnia sie do Zielińskiej z wlosami, bo będzie wyglądac jak po tyfusie

 • Gość: Si

  Oceniono 1 raz 1

  Gabrysia Borejko :)

 • Gość: Lolita

  0

  Na buzi? Na buzi? Czy możecie przestać infantylizować?!

 • Gość: ala

  0

  Jednak są jeszcze normalni, naturalni ludzie w naszym showbiznesie. Gratulacje !

 • Gość: norma

  0

  U nas to jak brzydka aktorka to jest kochana jak ładna , oryginalna to już nie ! najlepiej mają te wsiowe , przaśne jak Preis , gdzie zagra , co zagra czy wyśpiewa jest naj ! Jak z Guzik ! Wolę Guzik bo prawdziwsza , choć też już chuda ! Nie lubię takich świętych krów , jak zrobiono z Preis !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX