Myślisz, że masz nieładne stopy? Nie martw się, gwiazdy też maja z tym problem. I tu operacje plastyczne nie pomogą

Martwisz się, że nie zrobiłaś pedicure, a Twoje stopy nie są idealnie? Nie tylko Ty borykasz się z takim problemem. Niektóre z tych gwiazd są na liście najpiękniejszych kobiet świata albo trafiają na okładki gazet, ale nawet ich dotyka problem związany ze stopami. Halluksy, czy zniszczone pięty to tylko niektóre z nich. Co więcej, nawet operacje plastyczne w tym wypadku nie pomogą.

.

Więcej o:
Komentarze (18)
Myślisz, że masz nieładne stopy? Nie martw się, gwiazdy też maja z tym problem. I tu operacje plastyczne nie pomogą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: elka

  Oceniono 10 razy 10

  O ile halluxy to wada anatomiczna i można to jakoś przełnąć, o tyle popękane pięty w dzisiejszych czasach to żenada nie do opisania. Na równi z brudnymi zębami.

 • Gość: ola

  Oceniono 9 razy 9

  tu nawet nie chodzi o to czy to wygląda dobrze czy źle, nawet nie wyobrażacie sobie jak haluksy potrafią być bolesne.

 • Gość: m

  Oceniono 4 razy 4

  Niektóre mają faktycznie halluksy do operacji, ale żeby się ich dopatrywać u Dereszowskiej czy Dygant, to trzeba się bardzo nudzić. Jak widać, za granicom w modzie są halluksy, a w kraju suche pięty.

 • art_102

  Oceniono 4 razy 2

  Kalluksy żadnej stopie uroku nie dodają, a powody ich powstawania są różne, tylko po co je zakładać buty, które je eksponują i dodatkowo deformują stope: Amal, Naomi, czy Iman, żona Davida Bowie. Przecież ubiór m.in. ma eksponować nasze atuty, a ukrywać wady, dlatego ukrywamy krótkie nogi, eksponujemy piękny biust, i zakładamy takie buty, żeby ukryc halluksy. Wystarczy szerszy pierwszy pasek w sandałkach. pod którym zniknie zdeformowana kostka. A te ubierają buty, które ściskają stopę tak, ze halluksy wydają się jeszcze większe. Taka Iman wystrojona jak gwiazda, a spojrzysz w dół, i czar pryska.
  Jedynie Wiktoria B stara się chować stopy za pomocą różnych sztuczek, np. za długich spodni. Kaczorowskiej nie ma się co czepiać, bo dziewczyna tańczyła w balecie, jak na baletnicę tak ma ładne stopy.
  Co do zniszczonych pięt, nie jestem w stanie tego zrozumieć. Jak się można tak wystroić i nie zadbać o stopy, które się eksponuje. Nie wiem jak w ogóle osoba, która niby dba o siebie, może mieć tak zaniedbane stopy. Po takich obrazkach nabierają sensu wypowiedzi niektórych pracowników z różnych przybytków medycyny estetycznej, czy wszelkich SPA, ze nawet sobie nie wyobrażamy z jakimi zapachami muszą się zmagać obsługując niektóre znane elegantki, również te z pierwszych stron gazet. Ponoć czasami to niewyobrażalny fetor, a na zewnątrz super bryka i torba za kilkanaście tys., a prostak, niechluj i fleja dalej siedzi głęboko, i to całkiem za darmo:)

 • Gość: lola

  Oceniono 4 razy 2

  Dziwię się tym wszystkim gwiazdom - przecież halluksy można zoperować.
  Moja znajoma właśnie to zrobiła, w białostockim szpitalu, bo tam mieszka. Stopy wyglądają super.

 • Gość: kasia

  Oceniono 3 razy 1

  To nie jest zestawienie brzydkich stóp. To po prostu zdjęcia stóp. Brzydkie stopy to stopy niezadbane, z długimi pazurami. Dla mnie jedynie Kate Holmes w tym zestawieniu ma brzydkie stopy. To, że ktoś ma haluksy to nie jego wina .

 • Gość: olo

  Oceniono 5 razy 1

  Popielewicz zawsze mi się kojarzyła z taką brudaską, no i proszę, na górze tona makijażu, a na dole smród i brud.

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 1

  nie bede oglądał koślawych kulasów.

 • Gość: wielka stopa

  Oceniono 2 razy 0

  Wszystkie stopy są nieładne, obrzydliwe albo co najwyżej śmieszne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX