Eurowizja. "Gdyby decydowali tylko widzowie, a nie też jury, to wygrałyby..." Internauci komentują

.

.

Więcej o:
Komentarze (7)
Eurowizja. "Gdyby decydowali tylko widzowie, a nie też jury, to wygrałyby..." Internauci komentują
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • koja

  Oceniono 25 razy 25

  Ja zakochałam się w piosence z Estonii, Elina Born & Stig Rästa - Goodbye to Yesterday. Wygrała Szwecja bo Mans Zelmerlow jest znanym wokalistą, ma wielu fanów zresztą jego piosenka też.

 • Gość: Dee

  Oceniono 22 razy 18

  Przy poprzednich zasadach też wszyscy Polacy narzekali, że ciągle jesteśmy poszkodowani, że nie tylko sami widzowie powinni głosować, bo państwa nas nie lubią. Jak widać nie ma dobrego rozwiązania dla państwa, które od 21 lat nie wysłało na Eurowizję dobrej piosenki.

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 3

  Powiedzmy sobie szczerze, przekaz byl piekny i potrzebny, ale piosenka byla slaba i wykonanie nienajlepsze... Glosik Moniki niknal w lawinie poteznych glosow konkurencji... no i wyszlo jak zawsze.

 • Gość: Sir Galahad

  Oceniono 4 razy 2

  Na poprzednich zasadach to znaczy bodaj od 2008 roku Eurowizja była stężeniem takiego chłamu, że uszy bolą. Od 2008 zawsze można znaleźć sensowne piosenki, żenującego chłamu jest coraz mniej, i zazwyczaj jest mniej żenujący niż wcześniej.

 • Gość: Eurowizja 2017

  0

  Ja uwielbiam piosenkę Mołdawii,Austrii,Norwegi,Białorusi,Szwecji I Belgi.(2017) Bardzo gorąco polecam te piosenki nawet gdy nie można na nie głosować. Po Eurowizji Zawsze do nowej Eurowizji puszczam sobie swoje ulubieńce. W tym roku wyszło tak... Polecam wszystkich którzy to czytają może i jakieś gwiazdy to czytają?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX