Metamorfoza Jacykowa. "Poczułam się jak nowonarodzona". Ciężko uwierzyć, że to ta sama kobieta

Tomasz Jacyków w swoim nowy cyklu "Jacyków w Twojej szafie" pódróżuje po Polsce, przegląda szafy bohaterek kolejnych odcinków i sprawia, że z szarych myszek zmieniają się w świetnie ubrane kobiety. Bohaterką najnowszego odcinka jest Kasia, zapracowana samotna mama z Zielonki.

.

Więcej o:
Komentarze (68)
Metamorfoza Jacykowa. "Poczułam się jak nowonarodzona". Ciężko uwierzyć, że to ta sama kobieta
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Hylly

  Oceniono 207 razy 197

  Nie lubię tego człowieka za jego chamstwo i generalnie za całokształt, ale po obejrzeniu akurat tego odcinka jestem pod wrażeniem.. on faktycznie ma niezłą wyobraźnię i potrafi coś z niczego zrobić, podobają mi się te jego pomysły, a budżet w programie jest śmiesznie niski, jedyne 500 zł, więc nie dziwi mnie przerabianie starych ubrań i kupowanie w szmateksie. Ładne te ubrania, oryginalne, kobieta wygląda o wiele lepiej i to jest najważniejsze!

 • Gość: gość G

  Oceniono 160 razy 158

  A mnie się pomysł programu podoba. Zwykła kobieta, często obarczona osobistymi problemami nie zawsze stawia na pierwszy plan swój wygląd, takie spotkanie ze znanym stylistą może podbudować na duszy.

 • Gość: ania

  Oceniono 134 razy 114

  mnie sie podoba

 • babsko

  Oceniono 100 razy 100

  Obejrzałam pierwsze trzy odcinki na razie- wszystkie panie były niebanalne w sensie figury zatem odszczekuję że nie szuka wyzwań. No i polubiłam go kiedy zaczął się zachwycać szerokimi ramionami. Przyznam że bardzo pozytywnie mnie zaskoczył bo -widzi piekno w każdej figurze, nie jest snobem i docenia lumpeksy, ma super powiedzionka no i co najwazniejsze umie szyć, posiada niepodwazalne umiejętności krawieckie, konkretne umiejętności to u mnie szacun. No najwieksze zdziwko-nie pcha sie przed konia-najważniejsza jest klientka jej samopoczucie i to co ma do powiedzenia. Bedę oglądać.

 • Gość: maria

  Oceniono 78 razy 66

  Jesli nie zakladamy rzeczy dwa sezony to wymieniamy na inne, inne z tej samej beczki, bo w lumpexie to hitow sezonu chyba nie sprzedaja?;) metamorfoza jednakze udana, pani wyglada doskonale!

 • Gość: Kuna

  Oceniono 44 razy 42

  Program to strzał w dziesiątkę! Choć do samej osoby Jacykowa mam mam pewne zastrzeżenia to faktycznie ma on niezłe pomysły... Myślę, że zestawienie jego osoby ze zwykłymi Polkami (nie celebrytkami) dało fajny efekt.. ja jak tylko mam czas to oglądam....

 • babsko

  Oceniono 37 razy 25

  Ok, nie musze go lubić, może mi sie podobac to co robi. Niemniej może trochę większe wyzwanie. Wybrał pania o świetnej figurze, regularnych rysach miłej aparycji , Bez obrazy znam kilka pań z dobrym gustem które potrafia dokonać tego samego a żadna z nich nie ma z moda profesjonalnie nic wspólnego. Czekam na panie o trudnych figurach (niekoniecznie grube) nieoczywistej karnacji (tak, tak) itp .

 • Gość: bzzzzz

  Oceniono 25 razy 23

  Całkiem nieźle!

 • Gość: Bea

  Oceniono 23 razy 21

  Szacun dla Jacykowa. Mistrz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX