Do tej pory słynęła z nienagannej fryzury. Teraz wygląda zupełnie inaczej. "Przedkłada dobro dziecka nad swoje"

"Jestem przekonana, że Blake nienawidzi swoich odrostów, ale tak jak większość kobiet w ciąży, przedkłada dobro dziecka nad swoje" - ocenia specjalistka.

Znana z "Plotkary" aktorka spodziewa się pierwszego dziecka z Ryanem Reynoldsem. Od kilku tygodni na głowie słynącej z długich blond włosów Blake Lively, wnikliwi obserwatorzy zaczęli zauważać kosmyki w naturalnym, ciemniejszym odcieniu. Wszystko wskazuje na to, że to nie zaniedbanie Lively, a troska o dziecko.

Pani Lively jest pewnie super ostrożna i boi się wprowadzać jakiekolwiek chemikalia do organizmu - oceniła w rozmowie z Yahoo ekspertka od farbowania włosów, Dana Ionato.

 

<< ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA BLAKE >>

 

Mimo że najnowsze badania nie wykazują zagrożenia dla dziecka w farbowaniu włosów przez przyszłe mamy, wiele kobiet, w trakcie ciąży, z ostrożności przestaje to robić. Celebrytek dodatkowo pilnuje opinia publiczna - jakiś czas temu z farbowania odrostów w ciąży musiała tłumaczyć się Kourtney Kardashian, krytycznych uwag pod swoim adresem wysłuchiwały też ciężarne Snooki i Drew Barrymore. Cytowana wcześniej ekspertka stwierdza, że doskonale rozumie ostrożność przyszłych mam.

Wiesz, to tylko dziewięć miesięcy i chodzi o twoje dziecko. Zawsze szanuję życzenia klientek. Jestem przekonana, że Blake nienawidzi swoich odrostów, ale tak jak większość kobiet w ciąży, przedkłada dobro dziecka nad swoje.

em

Więcej o:
Komentarze (2)
Do tej pory słynęła z nienagannej fryzury. Teraz wygląda zupełnie inaczej. "Przedkłada dobro dziecka nad swoje"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Zuzanna Borowska

  Oceniono 4 razy 4

  Oczywiście nikomu nie przyszło nawet na myśl, że Blake może po prostu albo lubić swoje włosy, albo mieć zaplanowaną wizytę na niedaleką przyszłość.
  Masakra. Panna "Ekspertka od włosów" oczywiście wie wszystko najlepiej, nawet o ludziach, których nie zna

 • kasia82kasia82

  Oceniono 35 razy 3

  a co ma dobro dziecka do farbowania włosów?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX