Pierwsza impreza Trybsona i Elizy po przyjściu na świat ich dziecka. Czułe pocałunki na ściance i młoda mama w ODWAŻNEJ kreacji

Na imprezie MTV EMA pojawili się wszyscy uczestnicy "Warsaw Shore". Nie zabrakło wciąż największych gwiazd programu - Trybsona i Elizy, którzy pozowali na ściance całując się i szeroko uśmiechając.

Od urodzenia Victorii Elizabeth Trybały nie minął jeszcze nawet miesiąc, a młoda mama wyglądała kwitnąco. Eliza wybrała luźną i BARDZO krótką białą tunikę, która podkreśliła jej nogi. Uwagę przyciągały buty, które trudno nazwać zwyczajnymi. Choć gwiazda "Warsaw Shore" jest teraz ustatkowaną mamą, nadal widać, że to dawna "księżniczka dyskotek".

Zachwycony Trybson czule ją obejmował i gładził po brzuchu, a Eliza uśmiechała się promiennie.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Mimo że nie są już uczestnikami 'Warsaw Shore', nadal to właśnie oni wzbudzają największe zainteresowanie ludzi. Tylko nam zdradzili, że to wcale nie koniec ich przygody z kamerami MTV.

Dobrze rozkminiasz - powiedziała tajemniczo Eliza.

Będziecie oglądać ich show?

jus

Więcej o:
Komentarze (14)
Pierwsza impreza Trybsona i Elizy po przyjściu na świat ich dziecka. Czułe pocałunki na ściance i młoda mama w ODWAŻNEJ kreacji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 113 razy 103

  No zjazd członków Mensy to na pewno nie jest. Z każdej gęby tryskają gejzery intelektu.

 • kupogon

  Oceniono 27 razy 19

  A co to za jedni?

 • obywatel_rp

  Oceniono 17 razy 13

  Zwierzęta wykopulowały dziecko na wizji i się lansują...
  Myślę, że nie interesuje to nikogo, kto ma IQ choć odrobinę wyższe niż temperatura pokojowa.
  Co do MTV - niewyobrażalny spadek poziomu. Niewyobrażalny. Oglądałem tę telewizję właściwie od początku jej pojawienia się w Polsce, czyli od przełomu lat 80-90. W tamtym czasie, mógłbym siedzieć przy niej 24h/dobę i miałbym co oglądać... z zainteresowaniem. Do końca lat 90-tych było OK. Potem komercja zżarła wszystko co dobre. Został wielki kocioł z g...wnem.
  Dzisiaj - najwyższy poziom prezentują reklamy. Music TV zmieniła się w Motłoch TV.

 • r1p2

  Oceniono 16 razy 12

  Jeżeli się kochają i wzajemnie szanują, to życzę im wszystkiego najlepszego. W końcu jeden wart drugiego...ale na swój sposób są sympatyczni.

 • 020680

  Oceniono 19 razy 9

  Hmmm... Brakuje tylko Dody w tym zestawieniu. Już kiedyś pląsała na scenie z chłopcami z "łorsoła". Byłby istny dream team.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX