Piękna, seksowna i pełna wdzięku. Naprawdę Monica Bellucci 30 września skończyła 50 lat? Metryka jednak nie kłamie. A jak wyglądają inne dojrzałe?

Seksowna i pełna wdzięku. Oto Monica Bellucci, która 30 września skończyła 50 lat. A wydawało się, że dopiero co widzieliśmy ją w "Matrixie" (2003)! Jednak nie tylko ona zachwyca wyglądem. Seksowna Sharon Stone, nieziemsko piękna Michelle Pfeiffer i inne wielkie gwiazdy w jej wieku również. Nie oddają pola, wciąż pojawiają się w nowych produkcjach, chodzą na imprezy i pozują na ściankach. Wciąż są piękne. Niniejsza galeria to potwierdza.

.

Więcej o:
Komentarze (32)
Piękna, seksowna i pełna wdzięku. Naprawdę Monica Bellucci 30 września skończyła 50 lat? Metryka jednak nie kłamie. A jak wyglądają inne dojrzałe?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • yuraa

  Oceniono 168 razy 144

  a moja żona za pół roku będzie mieć 50 lat i też wygląda pięknie. co w tym dziwnego ?

 • andre11

  Oceniono 124 razy 108

  Monica Bellucci wygląda bosko i z klasą, jak zawsze.

 • sylwiabt

  Oceniono 108 razy 82

  bo to jest styl, natura i klasa... teraz już tego nie ma :/

 • 020680

  Oceniono 69 razy 57

  Bellucci i Berry są przepiękne.

 • do_podziwu

  Oceniono 62 razy 30

  Trzymaja sie "dziewczyny" , kto za mlodu urodziwy to i gdy starszy "interesujaco" wyglada .

 • jagi

  Oceniono 56 razy 24

  Piękne kobiety,pomimo upływu czasu,...Ja wciąż jestem pod wrażeniem zdjęć Brigide Bardot,...czas obszedł się okrutnie z tą piękną niegdyś kobietą,...znam starsze panie w jej wieku,wyglądają nobliwie ,owszem,jednak o dwa nieba lepiej!Zauważyłam,że kobiety posiadające dostęp do wszelkich /zdobyczy/ kosmetologii,...starzeją się okropnie!Może nie robić nic,oprócz koniecznego minimum?Panie po 70tce,...Irena Santor,Pola Raksa,Elżbieta Starostecka,Zdzisława Sośnicka,...zachwycają,...

 • meduzza

  Oceniono 31 razy 19

  Powiedziałabym, że niektóre z nich wyglądają nawet lepiej niż kiedyś - na pewno Salma i Hale Berry. Wydaje mi się zresztą, że nie ma w tym nic znowu takim dziwnego, z wiekiem dopiero znajdujemy swój styl i odkrywamy w jakich włosach, makijażu, ubraniach, itd jest nam najlepiej. To się nazywa styl właśnie:)

  A z tym wiekiem to jest jakaś obsesja, że niby wszyscy mamy z każdym rokiem gremialnie brzydnąć;) Tak do około 60stki nie ma jakiejś zasadniczej zależności między wiekiem a urodą- rysy nam się przecież nie zmieniają (jesli im nie pomagamy chirurgicznie), sylwetki też nie jakoś zasadniczo (jeśli z innych powodów nie tyjemy/chudniemy), jedyne co się trochę zmienia, to to, że pojawia się trochę zmarszczek (tym paniom akurat nie, no ale one mają kasę na najlepszą pielęgnację), ale nie wiem dlaczego to ma oznaczać, że jesteśmy brzydsi i nie wiem dlaczego niby kobieta, która była piękna, kiedy miała 30 lat, ma nagle nie być piękna jak ma 50?

 • swinska_grypa

  Oceniono 17 razy 15

  Są OK - wszystkie. Starzeją się z godnością.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX