Tak, na tych zdjęciach jest ta sama osoba. Uczestnicy "Top Model" dostali się w ręce specjalistów. Kto zmienił się najbardziej?

Oto jak zmienili się uczestnicy programu "Top Model".

.

Więcej o:
Komentarze (14)
Tak, na tych zdjęciach jest ta sama osoba. Uczestnicy "Top Model" dostali się w ręce specjalistów. Kto zmienił się najbardziej?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lastone

  Oceniono 38 razy 36

  niektórzy [p tej metamorfozie wyglądają jak straszydła :O

 • 020680

  Oceniono 27 razy 23

  Jednym wyszło na dobre, innym niekoniecznie. Ta Misza naturalnie ma w sobie tyle uroku, że nie powinni jej nigdy fundować mocnego make-upu.

 • forfiter_jr

  Oceniono 11 razy 11

  Stylizacje stylizacjami, makijaże makijażami, lepsze, gorsze, co się komu podoba.

  Tap szpadl nie oglądam, bo czasu na to szkoda, ale przejrzałem te zdjęcia. Jest 5 chłopaków (chyba:D). I dochodzę do sedna i mojego fundamentalnego pytania - dlaczego tylko jeden wygląda jak facet (foto 10 - nawet podobny trochę do Małaszyńskiego)???

 • princess_leya

  Oceniono 10 razy 10

  Marta Sędzikowska powinna zainwestować w operację twarzy a nie biustu. I jeszcze ta mina, jakby usiadła na grabie. Jedną osobą, która ma jakiekolwiek szanse na pracę w high fashion zagranicą jest ten androgyniczny Mateusz. Reszta jest tak przeciętna, że nie zwróciłabym na nich uwagi na ulicy.

 • nihilist_24

  Oceniono 6 razy 4

  mi się zdaje, że ta dziewczyna z pierwszej fotki ma soczewki... też oglądając program odniosłam takie wrażenie. ale może się mylę :)

 • r4m30

  Oceniono 5 razy 1

  większość wygląda jakby grali w "zmierzchu" no prawie wszyscy ! bo jak zrobić z czarnej białą

 • cerrie

  Oceniono 15 razy -5

  Pytanie które roz******liło mój prywatny kosmos. Po jaką ch***rę autor newsa wrzucił jedno i to samo zdjęcie dwa razy? I to jeszcze dziewczyny która nie przypadła mi do gustu, jako że nawet po metamorfozie wygląda jak typowo dziewczyna gangstera, która przywaliłaby każdemu kto tylko by na nią krzywo spojrzał. I w dodatku to się sprawdza, bo gdy fryzjer zajmował się jej włosami to już marudziła że na pewno jej fryzura będzie do d**y.
  Poza tym jak dla mnie to umalowana i wypindrzona kobieta to zawsze będzie ładnie wyglądała. Tylko że na co dzień te laski tak nie wyglądają, więc nie będę zachwycała się ich wykreowaną urodą na potrzeby sesji fotograficznych, tylko będę starała się patrzeć na tę ich prawdziwą ewentualną urodę.

 • Doraso23

  Oceniono 18 razy -8

  Ciekawe czy styliści androgenicznemu Mateuszkowi dorobili też ... jądra.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX