Pod TYM względem Putin wygrywa ze wszystkimi. Seksowna piękność dzięki Kremlowi pławi się w luksusach

Piękna Rosjanka przy Putinie.

Z taką figurą mogłaby królować na wybiegach i uwodzić w obiektywie największych fotoreporterów świata. Zamiast tego jeździ po kraju i chwali Putina. Oto Irina Wołodczenko, zaangażowana politycznie seksowna piękność z Rosji.

Lubi życie "na bogato" - futra, ubrania najlepszych marek, wystawne wnętrza i kolorowe drinki. W ubiegłym roku wzięła udział w reality show. Ale niech Was nie zmyli ten kuszący uśmiech i figura seksbomby. Wołodczenko oprócz odsłaniających ciało sukienek ma w swojej szafie sporo koszulek z podobizną Putina. Na swoim Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami z wakacji, kawiarni, ale i z politycznych wieców. Przede wszystkim jednak pokazuje, że jest piękną, seksowną kobietą.

 

<< SEKSOWNA WOŁODCZENKO W BIKINI >>

Rosjanka bierze czynny udział w życiu politycznym swojego kraju. Pełni funkcję zastępcy szefa w proputinowskim, nacjonalistycznym stowarzyszeniu "Rosyjska suwerenność". Duma nie pozostaje obojętna na wyrazy oddania ze strony pięknych kobiet. Wołodczenko może więc cieszyć się życiem, na które może sobie pozwolić niewiele Rosjan.

Irina VolodchenkoInstagram.com/irinavolodchenko

Irina VolodchenkoInstagram.com/irinavolodchenko

jus

Więcej o:
Komentarze (10)
Pod TYM względem Putin wygrywa ze wszystkimi. Seksowna piękność dzięki Kremlowi pławi się w luksusach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Chris Joe

  Oceniono 16 razy 12

  Ach, nowa faworyta cara. Powabna w istocie. Domyslamy sie, ze pospiesznie sklada kase na wlasna wille jak najdalej od Moskwy. Nim calkiem... straci glowe.
  Lazurowe Wybrzeze? Floryda? Im szybciej, tym lepiej ;)))

 • olalola

  Oceniono 14 razy 10

  Fuuuu. Natal Siwiec tyle , że po Rosyjsku.
  KAAAARP !

 • browaryr

  Oceniono 12 razy 2

  młodsza wersja carycy-prawa reka lewa doopa.

 • do_podziwu

  Oceniono 12 razy 2

  jus - cos Ty tu "naskrobal" - w zalozeniu Twoim "artykul" mial byc antyputinowski hahahaaha - a wyszlo - bardzo ladna kobieta popiera swojego Prezydenta jak i okolo 60% Rosjan (czy nam sie to podoba czy nie) .
  "Duma nie pozostaje obojętna na wyrazy oddania ze strony pięknych kobiet." znaczy - finansuje jej podroze po kraju ?Gdzies Ty to wyczytal? -:))

 • cerrie

  Oceniono 1 raz 1

  Jakby mnie ktoś utrzymywał i spełniał wszystkie moje zachcianki, to też z wdzięczności całowałabym go po rękach i stopach. Problem tylko w tym, że ja mam w sobie odruchy ludzkie i nie chciałabym bzykać się ze staruchem, który wmawia ludziom że panuje otwarta demokracja, pod przykrywką ukrytej kontrabandy jaką jest komunizm. No ale skoro ten staruch już tyle czasu się utrzymuje przy władzy, to znaczy że Rosjanom takie życie odpowiada *Wzrusza ramionami*. A już tym bardziej odpowiada tej jego niewolnicy z jednoosobowego haremu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX