W programie Katarzyna Zielińska skrzętnie zasłaniała brzuch, ale kiedy wyszła z nagrania... TE zdjęcia mówią same za siebie

Katarzyna Zielińska gościła we wtorek w "Pytaniu na śniadanie". Aktorka tego dnia miała na sobie luźną granatową sukienko- tunikę. Na wizji zasłaniała się ręką i siedziała za stołem, który skrzętnie zakrywał zaokrąglone kształty. My wstrzymujemy się od komentarza, zresztą, te zdjęcie mówią same za siebie.

.

Więcej o:
Komentarze (16)
W programie Katarzyna Zielińska skrzętnie zasłaniała brzuch, ale kiedy wyszła z nagrania... TE zdjęcia mówią same za siebie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • 1234qwerty

  Oceniono 68 razy 62

  No i kolejna afera jak nie abonament to Ukraina jak nie Ukraina to Zielińska w ciąży i jak tu żyć pani premiero jak żyć.

 • kol.3

  Oceniono 62 razy 54

  Boże, co za głupie baby. Zachowują się jak mieszczki w XIX wieku,ukrywają ciążę jakby to było coś wstydliwego, zamiast się cieszyć.

 • dodosdontquack

  Oceniono 56 razy 46

  moze sie wreszcie kobieta normalnie najadla, a nie te ciagle tortury dietami

 • cerrie

  Oceniono 27 razy 21

  W programie Katarzyna Zielińska skrzętnie zasłaniała brzuch, ale kiedy wyszła z nagrania... Ale to po********ne. Dlaczego niby miałaby w programie wstydzić się swojego brzucha, skoro zaraz wyszła i ten jej brzuch i tak było widać? Matko. Ale wy sami sobie robicie problemy.

 • xfileah

  Oceniono 16 razy 16

  O czym mogą rozmawiać takie osoby jak ufok ze Wschodu zwany Drażbą i niejaka Zielińska?

 • luposlipafobia

  Oceniono 8 razy 8

  Piękne ma buty!

 • maxym9

  Oceniono 9 razy 7

  Znowu aktorka Zielińska. Już kiedyś "cała" Polska z zapartym tchem śledziła jaką suknię do ślubu założy. To świetna aktorka -w jakimś serialu teraz występuje. Ba występuje - to za duże słowo. Raczej lansuje się. Już nie pamiętam co to za serial, bo jak ją ujrzałem - przestałem oglądać.
  Kiedyś dała popis prowadzenia jakiegoś koncertu. Dobrze, że Kammel stał obok - byłaby kompletna klapa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX