Niepozorna kamienica i masa bibelotów, nowoczesne osiedle i zabytkowa rezydencja. Jak mieszkają Tuskowie

Zobacz wnętrza i otocznie domu premiera oraz jego rodziny.

Dom w Sopocie, rządowa willa w Warszawie. W nadmorskiej kamienicy gości wita masa rodzinnych pamiątek, a w Warszawie zabytkowe wnętrza nadają surowego klimatu. Zobacz, jak wyglądają domy rodziny Tusków.

Więcej o:
Komentarze (14)
Niepozorna kamienica i masa bibelotów, nowoczesne osiedle i zabytkowa rezydencja. Jak mieszkają Tuskowie
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 153 razy 25

  No proszę! - pierdylion fotek pana Premiera i jego rodziny ( oczywiście nie całej ).

  Józef Bąk, były pracownik Agory i OLT firmy twórcy Amber Gold tylko na zdjęciu sprzed wybuchu afery - pewnie przez przypadek w ogóle tu trafił:))

  Poważnie jestem ciekaw gdzie go rodzinka i służby zabunkrowały. "Grillowanie" Schetyny czy polityczny "odstrzał" Gowina to pikuś w porównaniu do tego jak Tusk potraktował swojego syna. Nawet pozwolił zeby poszła świat informacja że mu żona rogi doprawiała niż pozwoliłby sobie pstryknąć fotkę z własnym synem.

  Dobry tatuś:))

 • jarus_srarus

  Oceniono 20 razy 18

  apartamentowiec to troche ionaczej wygląda. To jest blok, ludzie, przestancie leczyckompleksy nazwami "apartamentowiec" i apartament na 60 metrowe mieszkanie w bloku.

 • puzonik48

  Oceniono 39 razy 17

  No cóż ,żenująco biednie wypada premier mojego kraju ,na tle innych premierów krajów europejskich :((( A rezydencja ,to jakiś potworek ?Szczyt bezguścia ? Bije ją na głowę wystrojem ,przytulnością i funkcjonalnością pierwszy lepszy apartament hotelowy :(

 • bowke

  Oceniono 41 razy 17

  Plotek jak chcesz sie zmienić na lepsze to skończ z takimi artykułami!

 • she.cat

  Oceniono 29 razy 9

  Wszystko ok, tylko że fotki sopockiego mieszkania są sprzed 8-9 lat. Pokazali jak żyje klasa "średnia" z tym, że ja tam nie widzę nic poza bałaganem. Pokażcie mieszkanie syna, córki i inne w które inwestują.....

 • waleriao

  Oceniono 45 razy 9

  Taki niepozorny luksus.

 • monink4

  Oceniono 30 razy 4

  Osiemnastka jest epicka.
  O dwóch takich, co buchnęli węgiel z piwnicy.

 • koja

  Oceniono 36 razy 4

  Piękna laurka.

 • jenny28

  Oceniono 5 razy 1

  pokazali tylko to na co Tusk pozwolił. Wiadomo, że nie pokażą domów, które pewnie ma w różnych krajach tylko ot tak dla nas, żeby nam wode z mózgu zrobić jacy przeciętni mój Boże, a gdzie podziały się nasze pieniądze z których okradli nas PO pewnie na kontach w szwajcrskim banku!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX