Natalia Siwiec w seksownej kreacji stroiła miny do paparazzo. Ale najlepsze nastąpiło dopiero później

Natalia Siwiec wzięła udział w sesji zdjęciowej firmy produkującej torebki. Całą ekipą ruszyli na molo w Sopocie, a modelka założyła szpilki na niebotycznym obcasie i już była gotowa do pozowania. Sesję pilnie śledził paparazzo, a ona stroiła do niego miny. Jednak nie to było w tej sytuacji najciekawsze. W drodze powrotnej Siwiec założyła bowiem szlafrok i wygodne buty i wsiadła na rower, który notabene również "pozował" do sesji. Zobaczcie, jak poradziła sobie na jednośladzie.

.

Więcej o:
Komentarze (27)
Natalia Siwiec w seksownej kreacji stroiła miny do paparazzo. Ale najlepsze nastąpiło dopiero później
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 247 razy 203

  ŻADEN INTELIGENTNY CZŁOWIEK TEGO NIE KUPUJE CO GLONOJAD PROMUJE.

  O masz taką torebkę co Siwiec!!

  Usłyszeć takie stwierdzenie to obciach i powód żeby zapaść się pod ziemię ze wstydu.

 • noemi...

  Oceniono 108 razy 84

  po co się tak rozkracza??..

 • kn

  Oceniono 76 razy 64

  cienka poprzerabiana dupa !!!

 • wegorz

  Oceniono 57 razy 47

  Szlafrok równie przechodzony jak Natalka białopupa.
  Oj sypie się już ,sypie.

 • mgr.nauk

  Oceniono 41 razy 27

  Smar do wybielania odbytu sprzedam okazyjnie tanio. Na wage, prosto z beczki. Gwarancja 1 rok. Jak pokażesz, że nie zadziałał to daje ZA DARMO drugie tyle.

 • cerrie

  Oceniono 68 razy 24

  A ona na tych zdjęciach z torebką się nią masturbuje czy co? Na tym drugim wygląda jakby właśnie przed chwilą doszła i teraz się uspokaja. Poza tym skąd ona wzięła ten szlafrok? Ukradła go jakiejś żonie jurnego juhasa, wypasającego owce w górach? Bo sądząc po jego kolorze był bardzo często używany, i wolę nawet nie wiedzieć do czego ;-) Kolor roweru też trochę taki dziecinny. Mojej 14-letniej bratanicy by się spodobał, jakby jeszcze doczepiła do niego nakładki na kierownicę z frędzelkami, i na ramę ponaklejała naklejki w kwiaty ;-) Czyli wizerunek tak ogólnie dość komiczny. Coś pt. "Szalona gospodyni wiejska wybrała się na plażę, robiąc głupią minę brzyduli - Serialowa brzydula tak właśnie zacieszała z taką miną, i jeszcze do tego końskim rechotem.". Poza tym hallo. W takich długaśnych szpilkach na odpoczynek na molo? Czegoś nie rozumiem. Na rower ubrała klapki, a potem zmieniła je na szpilki? No to się nazywa szczyt snobizmu.

 • igornowacki

  Oceniono 30 razy 22

  Ostatnio wszędzie widzę kobiety z takimi samymi gumowymi torbami - ohydne są, jeszcze tylko kaloszy brakuje do kompletu.

 • kopciuszekkk

  Oceniono 28 razy 18

  nasza upośledzona Natalka, biedactwo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX