Te gwiazdy udowodniły, że mają kłopot z kontrolowaniem swojej garderoby i... zaliczyły wpadki

Na imprezach zwykle wyglądają jak milion dolarów. Jednak wyjątkowe kreacje domagają się na ogół wyjątkowego podejścia. Wystarczy chwila nieuwagi, brak doświadczenia w umiejętnym siadaniu lub schylaniu się i... wpadka murowana. Zobaczcie, którym gwiazdom przydarzyła się "bieliźniana" wpadka.

.

Więcej o:
Komentarze (19)
Te gwiazdy udowodniły, że mają kłopot z kontrolowaniem swojej garderoby i... zaliczyły wpadki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • crux2

  Oceniono 213 razy 191

  Takie głupie pytanie: Czy w przypadku zdjęcia p. Rozenek, pseudo-fotograf czeka kiedy ona rozłoży lekko nogi i wtedy robi fotkę? Przecież gdy poprawiała sukienkę to trwało może z sekundę... bardzo "interesująca" praca, w sam raz dla beztalencia, które nic więcej w życiu nie potrafi robić poza naciśnięciem guzika we właściwym czasie. Dramat.

 • ferdek_bagietka

  Oceniono 190 razy 172

  tu nie ma żadnych wpadek. oprócz takiej, że paparazzi czatują na takie okazje. powinni mieć obite ryje i potłuczone obiektywy.

 • forfiter_jr

  Oceniono 90 razy 82

  Niektórzy fotografują akty, martwą naturę, zwierzaki itd. Ale i są fetyszyści, którzy fotografują czyjeś majtki. Zboczenie, jak zboczenie, ale naprawdę pier.do1nięci są ci, co takie zdjęcia kupują.

 • gagula

  Oceniono 40 razy 38

  ciężko jest zapanować nad krótką, obcisłą sukienką, każda kobieta to wie, i nie raz na pewnie niechcący wystawiła majty, różnica tylko taka że nikt tak natarczywy jak wy nie zrobił im zdjęcia.

 • copyright

  Oceniono 37 razy 23

  straszne, jak zona zobaczy, to kaze sobie majtki kupic.

 • pan.malowany

  Oceniono 22 razy 12

  Trzeba byc niezlym zboczencem aby zagladac kobietom pod sukienki ale zboczencem do kwadratu, zeby zagladac Rozenek pod sukienke.

 • Mac Sieniel

  Oceniono 18 razy 12

  Pomyślmy... Kobieta nosi majtki. Jest upał, więc są przepocone. W ciągu dnia kilka razy zaliczy kibel, to i perspektywa mało kusząca.
  A durnie nie potrafiący opanować ślinotoku się tym podniecają i czują skok ciśnienia na widok babskich gaci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX