Kochasz się w Goslingu? To masz pecha. Oto, dlaczego będziesz dzisiaj płakać

Po tej informacji nic już nie będzie takie samo, a jeżeli kochałaś się w Ryanie Goslingu, Twoje życie całkowicie się zmieni, a przynajmniej dzisiaj będzie inne, niż dotąd. Dziewczyny, szykujcie spory zapas chusteczek, Ryan Gosling został usidlony i za 2 miesiące zostanie ojcem. Eva Mendes to szczęściara!

.

Więcej o:
Komentarze (4)
Kochasz się w Goslingu? To masz pecha. Oto, dlaczego będziesz dzisiaj płakać
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 19 razy 1

  Mendes jest bardzo ładna, ale z tą najseksowniejszą to bym nie przesadzał.

  Napisanie o tym mydłku, że to najseksowniejszy facet na świecie - to mógł wytworzyć w łepetynie ktoś w pijanym widzie.

 • russel

  Oceniono 33 razy 1

  Mendes jest najseksowniejszą..., buahahaha! Ślepy albo kawalarz to wymyślił. Albo ślepy kawalarz.

 • Kasia Katarzyna

  Oceniono 6 razy -4

  Od dłuższego czasu jestem abstynentką totalną - nawet piwo pijam 0,0%, toteż 'pijane widy' mi nie grożą. 'Upalona' nigdy nie byłam (nawet w piecu nie palę), a też uważam, że przystojniak z niego. :)

 • cerrie

  Oceniono 16 razy -6

  Przykro mi, ale faceci w stylu "Brudnych typków" raczej mnie nie pociągają. Teraz już wiem dlaczego pewnie taka Rhianna by kogoś w jego typie nie chciała, za to seksowna Eva chciała go za ojca swojego dziecka. Wulgarne kobiety nie chciałyby się męczyć, ciągle konkurując na różnych życiowych płaszczyznach z facetami tak istotnie podobnych do nich samych. Wolą pewnie typowych seksownych macho, bo tacy faceci są dla nich wyzwaniem, aby poderwać kogoś takiego będąc sobą. Natomiast jeśli wulgarne kobiety spotykają się z facetami podobnymi do siebie, to tylko po to aby sprawdzić na jakim poziomie są jeszcze ich umiejętności bycia wulgarną dziewczyną. A co do seksownych kobiet, to nie od dziś wiadomo że je zawsze ciągnęło do "Niegrzecznych" chłopców. Bo one takie ładne i idealne, więc wiedzą jak wygląda życie w takim stylu, dlatego szukają nowych wyzwań aby zasmakować w życiu czegoś innego niż miały na co dzień. Cóż... Nie mogę powiedzieć abym miała urodę Evy, ani wulgarny charakter i postawę Rhianny. Tak więc przynajmniej nie muszę czuć się wyśmianą, iż mogłabym być gorsza od Evy, bo nie chciałby mnie ktoś kto chciałby ją. Ani dlatego że mogłabym być lepsza od Rhianny a jedyne na jakiego faceta mnie wtedy byłoby stać to na jakiegoś kolesia w stylu "Gangsta" wołającego na dziewczyny: Foczka czy Dziunia (Nie wiem jak teraz prostacko mówi się o kobietach) ;-) Dziękuję redaktorom plotka ;-) Od razu poprawili mi humor :-D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX