"Sześciopak" na brzuchu i własna pizzeria. Syn Arnolda Schwarzeneggera coraz przystojniejszy

Ma zaledwie 21 lat i już niezłą biografię.

"Sześciopak" na brzuchu, kariera modela, udział w kilku filmach i własna pizzeria - całkiem nieźle jak na kogoś, kto ma niecałe 21 lat!

Tym energicznym człowiekiem jest Patrick Arnold Schwarzenegger. Nie ma mowy o zbieżności nazwisk, chodzi o syna słynnego "Terminatora" i byłego gubernatora Kalifornii, Arnolda Schwarzeneggera. Jako, że drugie imię ma po ojcu, mówi się w żartach, że być może kiedyś i on zagra "Terminatora". Na razie jednak jego dorobek filmowy jest skromny - zagrał małe role w trzech produkcjach.

Miesiąc temu Patrick Schwarzenegger otworzył w Los Angeles własny lokal gastronomiczny, "Blaze Pizza". W tej dziedzinie również idzie w ślady ojca, który wraz Demi Moore, oraz innymi "etatowymi" twardzielami filmowymi, Brucem Willisem i Sylvestrem Stallonem ma udziały w słynnej sieci restauracji "Planet Hollywood". Młody kucharz zdecydował się na pizzerię z miłości do tego włoskiego specjału.

Moim obowiązkiem było nadzorowanie wszystkiego. Jestem właścicielem, założycielem, kucharzem, miłośnikiem pizzy i kim jeszcze się da - mówił w rozmowie z People.com.

Pizza przez niego oferowana jest o tyle wyjątkowa, że klient samodzielnie sobie ją komponuje, przesuwając się wzdłuż lady z dodatkami. Jest nawet opcja dla osób unikających glutenu.

Na Twitterze znajdziemy mnóstwo zdjęć Patricka, rodzinnych, z restauracji, a także z dziewczyną, Taylor Burns. Patrzymy na nią i możemy powiedzieć jedno: jest szczęściarzem!

Patrick Schwarzenegger urodził się we wrześniu 1993 roku i jest jednym z pięciorga dzieci Arnolda Schwarzeneggera. Podobnie jak ojciec dba o rzeźbę ciała oraz próbuje swoich sił w filmie i gastronomii. Wypisz, wymaluj, kopia sławnego taty.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA PATRICKA SCHWARZENEGGERA >>

alex

Więcej o: