Wzruszony Mick Jagger na Facebooku: Przeżyliśmy wiele cudownych lat. Wciąż nie mogę zrozumieć...

Jest poruszony hołdem.

"Jestem poruszony hołdem, jaki otrzymała od ludzi, a także osobistymi wyrazami wsparcia" - Mick Jagger, po samobójczej śmierci swojej ukochanej, zamieścił na Facebooku wzruszający wpis.

Kiedy L'Wren Scott, 49-letnia projektantka mody i partnerka Micka Jaggera, popełniła samobójstwo, zespół The Rolling Stones koncertował w Australii. Muzycy odwołali najbliższy występ, a lider podziękował na Facebooku wszystkim za wsparcie.

Wciąż nie mogę zrozumieć, jak moja ukochana i najlepsza przyjaciółka mogła zakończyć życie w taki tragiczny sposób. Przeżyliśmy wiele cudownych lat i mieliśmy wspaniałe życie. Była wspaniałą osobą, a jej talent był podziwiany nie tylko przeze mnie. Jestem poruszony hołdem, jaki otrzymała od ludzi, a także osobistymi wyrazami wsparcia, które otrzymałem.

Mick JaggerScreen z Facebook.com

49-letnią L'Wren znaleziono martwą w poniedziałek rano w jej nowojorskim mieszkaniu na Manhattanie. W ubiegłym tygodniu odwołała swój pokaz mody w Londynie. Według najnowszych doniesień L'Wren miała dług wynoszący 6 milionów dolarów (zobacz: Okazało się, że miała 6 milionów dolarów długu. Kim była partnerka Micka Jaggera).

L'Wren Scott, Mick JaggerEast News

alex

Więcej o:
Komentarze (4)
Wzruszony Mick Jagger na Facebooku: Przeżyliśmy wiele cudownych lat. Wciąż nie mogę zrozumieć...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • berkheya

  Oceniono 41 razy 15

  Czy ten dupek nie wiedział o kłopotach swojej "ukochanej i najlepszej przyjaciółki" ?, przecież przyjaciół poznaje się właśnie w biedzie.

 • pan.malowany

  Oceniono 11 razy 11

  Musiala byc bardzo wrazliwa osoba bo prawie kazdy Amerykanin umiera w dlugach wcale sie tym nie przejmujac.

 • lenore

  Oceniono 31 razy -5

  A mnie sie wydaje, ze mieli rozdzielnosc majatkow i koles byl dusigroszem. Ona sie zadluzyla na miliony i znikad pomocy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX