Partnerkę Micka Jaggera znaleziono martwą w jej mieszkaniu. Prawdopodobnie popełniła samobójstwo

L'Wren Scott popełniła samobójstwo. As

Partnerka Micka Jaggera najprawdopodobniej popełniła samobójstwo. Znaleziono ją martwą w jej nowojorskim mieszkaniu w poniedziałek rano.

Wszystko wskazuje na to, że L'Wren Scott popełniła samobójstwo, czytamy na Nydailynews.com. Asystent znalazł ją o 10 rano w poniedziałek w jej mieszkaniu na Manhattanie w Nowym Jorku. Jej cało wisiało na szaliku. Policja nie podejrzewa, by mogło dojść do zabójstwa, jednak będzie ustalać przyczynę śmierci. Obok niej nie znaleziono listu pożegnalnego. 47-letnia projektantka mody w zeszłym miesiącu odwołała swój pokaz na Tygodniu Mody w Londynie.

L'Wren Scott, Mick JaggerEast News

Projektantka spotykała się z Mickiem Jaggerem od 2001 roku. Muzyk jest obecnie w trasie koncertowej w Australii.  Tragiczna wiadomość wstrząsnęła nim.

Rzecznik prasowy Jaggera powiedział, że piosenkarz był "zupełnie zszokowany i zdruzgotany" na wieść o jej śmierci - czytamy w "Daily Mail".

Rzecznik potwierdził też, że Jagger i Scott byli w związku do jej tragicznej śmierci.

L'Wren Scott, Mick JaggerEast News

L'Wren Scott była adoptowana. Wychowała się w rodzinie mormonów. Naprawdę nazywała się Luann Bambrough, zmieniła jednak imię na bardziej oryginalne, L'Wren. Po skończeniu szkoły średniej, w 1985 roku rozpoczęła karierę modelki. Przeprowadziła się do Paryża i pracowała dla takich marek jak Thierry Mugler czy Chanel.

W 1990 roku przeprowadziła się do Kalifornii i zaczęła karierę stylistki. Pracowała dla takich gwiazd jak Madonna, Julia Roberts i Tom Hanks. Sławę i uznanie przyniosło jej projektowanie. Jej debiutancka kolekcja z 2006 roku okazała się wielkim hitem wśród gwiazd. Fankami jej kreacji były: Oprah Winfrey, Nicole Kidman i Michelle Obama. Typowano nawet, że Scott zaprojektuje suknię ślubną Angeliny Jolie.

Vic

Więcej o: