Prezenterka Russia Today na żywo w TV: Nie będę tu siedzieć i usprawiedliwiać agresji militarnej

Powiedziała w ostrych słowach, co myśli obecnej sytuacji na Krymie.

Dziennikarka Russia Today ostro skrytykowała atak Rosji na Ukrainę. - To co zrobiła Rosja jest złe. Militarna interwencja nigdy nie jest odpowiedzią - mówiła i widać było, że towarzyszą jej ogromne emocje.

Russia Today ma opinię telewizji, która podaje informacje zgodnie z propagandą Putina i trudno doszukiwać się w niej niezależności. Tym bardziej zaskakujące jest wystąpienie dziennikarki, Abby Martin. W trakcie programu na żywo powiedziała, co sądzi o ataku Rosji na Krym.

To, że pracuję tutaj, nie oznacza, że nie jestem niezależna. I trudno mi wyrazić, jak bardzo przeciwna jestem jakiejkolwiek interwencji jakiegokolwiek państwa w sprawy innego suwerennego państwa. I nie będę tu siedzieć i usprawiedliwiać agresji militarnej. Sercem jestem ze społeczeństwem Ukrainy, schwytanym w kleszcze zmagań międzynarodowych potęg - powiedziała dziennikarka.

Russia Today, Abby MartinScreen z Youtube.com

Russia Today, Abby MartinScreen z Youtube.com

Na koniec Martin pożegnała się z widzami. Prezenterka pracuje w waszyngtońskim oddziale telewizji, być może to odległość od głównej siedziby stacji ośmieliła ją do zabrania głosu w tej sprawie. Zobaczcie jej wystąpienie.

Vic

Więcej o:
Komentarze (7)
Prezenterka Russia Today na żywo w TV: Nie będę tu siedzieć i usprawiedliwiać agresji militarnej
Zaloguj się
  • majaeczka

    Oceniono 16 razy 12

    Bardzo szanuję ludzi odważnych:)Wygłoszenie takiej opinii ..noooo szacun!Słuchałam dzisiaj opinii p.Cimoszewicza..nie spodziewałam takiego obiektywizmu,ogromny pozytyw!A tak zwani europejscy WIELCY..wstrząśnięci,wielce wstrząśnięci..nie zmieszani!Od człowieka,ważniejszy pieniądz!Już chyba większość z nas zauważyła,ile znaczą /sojusznicze/umowy?Już chyba wiemy,że powinniśmy liczyć tylko na siebie!

  • janinak

    Oceniono 29 razy -1

    A kiedy powstawał konflikt w Iraku i Syrii to tez była taka wygadana?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX