Ania Rusowicz PIERWSZY RAZ o chorobie: Myślałam, że jestem niezniszczalna

Wokalistka opowiedziała o swoim stanie zdrowia.

Ania Rusowicz pierwszy raz opowiedziała w mediach o swojej chorobie. Wokalistka przyznała, że czuje się już lepiej. Z czym się zmagała?

Ania Rusowicz była gościem piątkowego "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedziała o swoim stanie zdrowia. Piosenkarka wyznała, że choroba, o której ostatnio usłyszeliśmy od jej managementu, nie była poważna.

Miałam intensywny czas, mnóstwo koncertów. Wydarzyła się historia, która ścięła mnie z nóg. Postanowiłam pokazać zaświadczenie lekarskie organizatorom jednego z moich koncertów, bo niektórzy myślą, że ludzie mediów to tylko "paluszek i główka". Ale osoby z mediów również chorują. Nie mają zawsze cudownego życia.

Pamiętamy, jak management wokalistki informował o "poważnych problemach zdrowotnych" Rusowicz, które zagrażają jej "zdrowiu, a nawet życiu" (Zobacz: Ania Rusowicz poważnie chora: Lekarze zabraniają jej jakiejkolwiek aktywności fizycznej. ZAGRAŻA TO JEJ ŻYCIU). Oświadczenie zostało bardzo szybko skasowane. Kilka godzin później dowiedzieliśmy się, że stan piosenkarki jest dobry, a dzień później, że przeszła ona zabieg. Sama Rusowicz zapytana o to, czy jest poważnie chora, stanowczo zaprzeczyła. Dodała także, że wróciła już do koncertowania.

Teraz wszystko jest ok, w styczniu koncertowałam. Ważne, żeby mieć umiar, czasami trzeba przystopować. Myślałam, że jestem niezniszczalna.

Przypomnijmy, że pod koniec stycznia Rusowicz znowu musiała odwołać koncert. (Zobacz: Ania Rusowicz nie czuje się dobrze. "Zimowa aura wywołała ostrą infekcję").

Ania RusowiczKapif

majk

Więcej o:
Komentarze (8)
Ania Rusowicz PIERWSZY RAZ o chorobie: Myślałam, że jestem niezniszczalna
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kris.kawon

  Oceniono 32 razy 32

  Zdrowia życzę Aniu!

 • rudy_to_pener

  Oceniono 24 razy 24

  Bardzo Panią lubię. Wielkim sentymentem darzę Pani Mamę. Proszę wracać do zdrowia.

 • fotoprimo

  Oceniono 11 razy 11

  dużo zdrowia Aniu, wracaj szybko....

 • tadeusz542

  Oceniono 4 razy 4

  Kiedy pierwszy raz Ciebie zobaczyłem myślałem ,że Ada zmartwychwstała. Ten głos , ta sylwetka , ten ubiór , wszystko. Do pełnego złudzenia brakowało mi tylko telewizora marki "Tosca Lux" . Życzę zdrówka . pamiętaj ,że kasa w trumnie Ci się nie przyda.

 • Alan Zarzycki

  Oceniono 1 raz 1

  wracaj do zdrowia i nagrywaj kolejne dobre kawalki,robisz dobrą muzykę jak twoja mama

 • pan.malowany

  Oceniono 11 razy -5

  Nie interesuja mnie choroby celebrytow bo kazdy je ma. Nie musze byc artysta zeby chorowac.

 • pajacyk

  Oceniono 23 razy -15

  Piszę zupełnie poważnie - czy ja jestem jakis dziwny, że zupełnie, ale to zupełnie nie mam pojęcie kto to jest ta pani? Zaraz sobie wygooglam, ale w tej chwili nie mam pojęcia kto to jest.. To chyba nie może być gwiazda skoro nie mam pojęcie o jej istnieniu...

 • pan.malowany

  Oceniono 31 razy -19

  Nastepna chora....to juz jakis trend sie zrobil ze sprzedawaniem swojej choroby. Co nastepnie, zaczna sprzedawac zdjecia z trumny?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX