Warte fortunę klasyki, opancerzone SUV-y i... prywatna stacja benzynowa. Imponująca kolekcja luksusowych aut Janukowycza

Ma w kolekcji same perełki!

W posiadłości Janukowycza odnaleziono nie tylko greckie ruiny, piracki statek i prywatne ZOO, ale także kolekcję luksusowych, często limitowanych aut wartych majątek.

Do tej pory o Meżyhryji, posiadłości Wiktora Janukowycza nieopodal Kijowa, krążyły legendy. Po zwycięstwie opozycji i obaleniu prezydenta Ukrainy, w sobotę, ochrona dobrowolnie wpuściła na teren rezydencji dziennikarzy i obywateli Ukrainy. Przepych i luksus aż biły po oczach (Zobacz: To nie są domy amerykańskich raperów! Tak mieszkali ukraińscy politycy).

Dla fanów motoryzacji największą gratką były jednak luksusowe samochody Janukowycza.

W swoim prywatnym muzeum Wiktor Janukowycz uzbierał najprawdziwsze perełki: Mercedesa SLS AMG, przedwojenne DKW, klasyczne Bentleye, jak i nowszego Continentala, Range Rovera Sport czy radzieckie limuzyny. Cała kolekcja liczy około 70 pojazdów.Na terenie 135-hektarowego Międzygórza znajduje się również stacja benzynowa - podaje Moto.pl.

Zobaczcie też film z wycieczki po posiadłości byłego prezydenta Ukrainy.

aga

Więcej o:
Komentarze (6)
Warte fortunę klasyki, opancerzone SUV-y i... prywatna stacja benzynowa. Imponująca kolekcja luksusowych aut Janukowycza
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 10 razy 6

  Każdy ma jakieś hobby ;D:D

 • ladyzgaga

  Oceniono 13 razy 5

  Nasi też tak mają, za pieniądze podatników.

 • browaryr

  Oceniono 5 razy 3

  traktuje auta jak narzedzia-ale te są zbyt fajne zeby ich uzywać-złodziej hobbysta-ale z klasą...i kasą...

 • szymonjuszczyk

  Oceniono 11 razy 3

  To się w głowie nie mieści. Dookoła bieda, a tu takie cuda...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX