Paul Walker cały majątek przepisał nastoletniej córce. To ponad 25 milionów dolarów

15-letnia Meadow otrzyma cały majątek ojca.

Tragicznie zmarły Paul Walker przepisał cały swój majątek - 25 milionów dolarów - 15-letniej córce Meadow - informuje portal Tmz.com.

Paul Walker, który 30 listopada zginął w wypadku samochodowym, spisał testament. 40-letni aktor cały swój majątek zapisał nastoletniej córce. Wedle woli aktora, jego matka będzie zarządzała 25 milionowym spadkiem i być może będzie też prawnym opiekunem jego córki.

Ojciec Paula dostarczył testament sądowi. Zwrócił się również o wyznaczenie opiekuna dla Meadow - według woli zmarłego aktora ma nim zostać jego matka, Cheryl. Ma ona również sprawować pieczę nad 25 milionami dolarów, które Walker przekazał córce.

Aktualnie Meadow mieszka ze swoją mamą, Rebeką Soteros, która podobno prowadzi dosyć imprezowe życie. Jeżeli testament akora zostanie wypełniony zgodnie z jego wolą, prawnym opiekunem Meadow będzie jej babcia. Nie wiadomo czy Rebecca zgodzi się na takie rozwiązanie całej sprawy. Rozprawa sądowa odbędzie jeszcze w tym miesiącu.

Paul WalkerAG

Dla Walkera córka była najważniejsza. Spędzał z nią tyle czasu, ile to było możliwe.

To zabawne. Moja córka mieszka ze mną w pełnym wymiarze czasu. Mój pierwotny plan zakładał pracować do 40. roku życia, a potem ocenić swoje życie i może nawet pójść w zupełnie innym kierunku. Ona mnie w tym wspierała. Myślałem, że teraz muszę być z nią w domu, ale ona chce, żebym dalej grał, żeby ona mogła ze mną podróżować po świecie - mówił w wywiadzie dla Gq-magazine.co.uk.

Kilka dni przed śmiercią Walker mówił, że "nigdy nie był tak szczęśliwy" i że to właśnie ojcostwo daje mu tyle radości.

Aktor zginął pod koniec listopada w wypadku samochodowym w Santa Clarita, na północ od Los Angeles. Sportowym porsche kierował jego przyjaciel, Roger Rodas. (Zobacz: Kwiaty, dedykacje, zapalanie zniczy w miejscu wypadku. Fani żegnają Paula Walkera).

majk

Więcej o:
Komentarze (4)
Paul Walker cały majątek przepisał nastoletniej córce. To ponad 25 milionów dolarów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lion80

  Oceniono 17 razy 15

  Mi sie wydaje, że to nie jest do końca tak... Jego matka ma być pewnie prawnym opiekunem dla jego córki w kwestii tych odziedziczonych milionów, a nie tak ogólnie. Przecież nie odbiorą matce Meadow praw rodzicielskich tylko dlatego, że jej były chłopak zapisał tak w testamencie.

 • weronkasoffia

  Oceniono 8 razy 6

  ON był cudownym człowiekiem,ideałem,korzystał z życia ile się dało,żal,że córka już nie ma tak wspaniałego ojca

 • browaryr

  Oceniono 7 razy -3

  oooj czepiac sie goscia..-wynajmuje pontonoustą -napaleńcy bulą i ma...taki mały rodzinny interesik kreci--a ze pismaki kochają bezmozga to piszą i stawka za godzinkę rosnie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX