Rzeczywiście ma luksusowy apartament? Jurek Owsiak pokazał, jak mieszka!

Szef WOŚP pokazał swoje mieszkanie, które według oskarżeń miało być "kupionym za gotówkę 115-metrowym ekskluzywnym apartamentem".

Wyprzedzamy zaproszenie od MTV i pokazujemy Wam mieszkanie Jurka Owsiaka - taka informacja oraz film dokumentujący wizytę w domu szefa WOŚP pojawiły się na jego vlogu. Czy rzeczywiście mieszkanie jest "ekskluzywnym apartamentem"?

Moje mieszkanie, któremu w warunkach warszawskich daleko do luksusowego apartamentu, nie zostało kupione za gotówkę. Wziąłem za nie w ubiegłym roku kredyt na 10 lat, po sprzedaży poprzedniego mieszkania - napisał w swoim oświadczeniu Owsiak.

Jurek OwsiakKapif

ZOBACZ MIESZKANIE OWSIAKA

To nie jest - jego zdaniem - zbyt wielki sukces, zważywszy, że przez 30 lat był producentem telewizyjnym i muzycznym, wykładowcą i pisał książki. Nieduże mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu wypełnione jest książkami i obrazami młodych polskich artystów. Wszystkie pochodzą z aukcji WOŚP.

Licytacje zaczynały się od 500 złotych. To nie jest wygórowana cena jak za sztukę - mówi Owsiak.

Oświadczenie Owsiaka i opublikowany film to odpowiedź na zarzuty "Gazety Polskiej Codziennie". Według jej doniesień, szef WOŚP-u mieszka w kupionym za gotówkę 115-metrowym ekskluzywnym apartamencie na osiedlu na warszawskim Ursynowie.

8.03.2011 ZABRZE , OD LEWEJ : PREZYDENT ZABRZA MALGORZATA MANKA - SZULIK , WOSP JUREK OWSIAK , PREZYDENT CHORZOWA ANDRZEJ KOTALA PODCZAS PRZEKAZYWANIA PAMIATEK Z 19 FINALU WIELKIEJ ORKIESTRY SWIATECZNEJ POMOCY W CZASIE OGLOSZENIA WYNIKOW ZBIORKI W ZABYTKOWEJ KOPALNI GUIDO . FOT . DAWID CHALIMONIUK / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE: WOSP WIELKA ORKIESTRA SWIATECZNEJ POMOCY OWSIAK SIEMA GUIDO /FR/Fot. Dawid Chalimoniuk / Agencja Gazeta

aga

Więcej o:
Komentarze (10)
Rzeczywiście ma luksusowy apartament? Jurek Owsiak pokazał, jak mieszka!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • marta3475

  Oceniono 81 razy 39

  Jurek, po co Ty się tłumaczysz! Nie musisz nikomu niczego udowadniać. A hieny pozostaną hienami i tak.

 • multitroll

  Oceniono 75 razy 35

  Owsiak nie martw sie.Dyrektorzy bankow w Polsce zarabiaja srednio 1 milion zlotych miesiecznie.Powyzsze banki nie placa podatkow panstwu polskiemu. Mają status przediębiorstw i nie rozumiemy jako spoleczenstwo co tu właściwie jest grane.....

 • Waldemar Sołtyka

  Oceniono 80 razy 32

  normalne mieszkanko o nieco podwyższonym standardzie i tyle. Zazdrośnicy w osobach Semki i jego kolesi , zawsze będą szukać dziurki w całym. Jurek pozdrowienia ode mnie i mojej rodziny.

 • browaryr

  Oceniono 36 razy 24

  ze zapytam skromnie-a jak mieszka prawie poł tysiaca debili z ul.wiejskiej w wa..wie?????.....

 • zedd

  Oceniono 65 razy 21

  Jurek, Kochamy Cię!

 • browaryr

  Oceniono 36 razy 20

  owsiak-"szczaj" na temat-rob swoje.jest ok.

 • Tomasz A

  Oceniono 19 razy 9

  Browaryr najlepiej opisał/a sytuację. Jurek nie łam się głowa do góry i SieMa.

 • Tomasz A

  Oceniono 15 razy 7

  Browaryr najlepiej opisał i przedstawił sytuację. Glowa do góry i SieMa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX