Tapiry, poduchy na bary. Moda w latach 80. i 90. nie oszczędzała. Jak wyglądały wtedy największe światowe gwiazdy

Jak zmieniły się największe sławy?

Wielkie fryzury, mocne makijaże, ubrania na wysoki połysk. W latach 80. i 90. istniał w modzie tylko jeden trend: na bogato. Największe światowe gwiazdy musiały oczywiście być na czasie. Cóż, były, ale czy zawsze wychodziło im to na dobre? Zobaczcie naszą galerię dużych zdjęć największych światowej sławy gwiazd sprzed kilku dekad.

Więcej o:
Komentarze (21)
Tapiry, poduchy na bary. Moda w latach 80. i 90. nie oszczędzała. Jak wyglądały wtedy największe światowe gwiazdy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mamoniowa303

  Oceniono 234 razy 216

  Ofiarą to raczej można nazwać autora tego tytułu. Każdą dekadę charakteryzuje jakiś styl czy to w modzie, czy muzyce itd. I z czego tu się śmiać ???

 • insomnia

  Oceniono 204 razy 188

  A za 10 - 20 lat będziecie się śmiać z obecnej mody :) Zobaczycie :)

 • poprawka

  Oceniono 142 razy 132

  Kolejni czytelnicy padli ofiarą redakcyjnej marnoty tego portalu.

 • mikado

  Oceniono 85 razy 83

  W latach 80. włosy musiały być "duże", tj. kręcone lub wystrzyżone i napuszone na czubku głowy. Pamiętam, że płaskie i żałośnie wiszące włosy, jakie modne są dzisiaj (patrz Demi Moore na drugim zdjęciu), były uważane za obciach, podobnie jak spodnie dzwony i obcisłe bluzeczki, bo kojarzyły się z latami 70., czyli poprzednią epoką. Za 20 lat dzisiejsza moda też będzie przedmiotem kpin.

 • agatsu

  Oceniono 82 razy 78

  Julia Roberts i Michelle Pfeiffer, wg tych zdjęć, były lepiej ubrane w latach 80 niż teraz..

 • bajka.grajka

  Oceniono 66 razy 64

  ... i większość z tych gwiazd (jeśli nie wszystkie) oddałyby, co się da, żeby tak wyglądać, jak wtedy. Moda jak moda - ale ta młodość. Wystarczy spojrzeć choćby na zdjęcia Madonny i wszystko wiadomo.

 • browaryr

  Oceniono 44 razy 44

  aaa tam moda-wiekszosc cyckow była prawdziwa...

 • Oceniono 40 razy 24

  W latach osiemdziesiątych byłam młoda dziewczyną, nigdy nie miałam tapirów, ani nie kręciłam włosów.Prosta fryzura z tak modną dzisiaj grzywką.Z kazdej bluzki wypruwałam poduchy.Buty były modne na koturnie, co dzisiaj tez jest modne. Patrząc na swoje zdjęcia wcale modą i makijazem nie odbiegałam od dzisiejszej mody. To chyba tez kwestia gustu, bo niektóre młode dziewczyny robiły sobie trwałą. A Julia Roberts pięknie wygladała z burzą kręconych włosów

 • jagger2009

  Oceniono 25 razy 23

  ofiara jest gazeta fajne byly te lata 80-te I najfajniesza byla fryzura AFRO zreszta co teraz jest takiego super w dzisiejszym stylu?? ocenimy za nastepne 30 la

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX