Irena Strasburger ukrywała chorobę przed bliskimi: Nie chciała nikogo martwić

Przyjaciółka pani Ireny nic nie wiedziała o jej cierpieniach.

Wiadomość o śmierci żony Karola Strasburgera, Ireny zasmuciła wszystkich fanów sympatycznego prezentera. Chorowała od ponad dwóch lat, jednak nie chciała obarczać tym swoich znajomych. Przyjaciele nie wiedzieli, że miała raka szpiku kostnego. Ostatnio jej stan znacznie się pogorszył, w związku z czym w listopadzie trafiła do szpitala. Pani Irena zmarła 10 grudnia. Najlepsza przyjaciółka pani Ireny dowiedziała się o chorobie zaledwie 3 tygodnie wcześniej.

Ona taka była. Skryta, nie chciała nikogo martwić. (...) Była osobą ciepłą, o bardzo dobrym sercu. Nie było w niej krzty zawiści, wszystkim dobrze życzyła... Ostatnio miałam dla Irenki coraz mniej czasu... Będę za nią tęsknić... - powiedziała w rozmowie z Se.pl Lucyna Zapart.

Kobieta potwierdziła także, że jej przyjaciółka do końca nie przyznawała się do ciężkiej choroby.

Widziałam ją miesiąc temu na przyjęciu u znajomych. Poruszała się o kuli, nic mi nie powiedziała, że ciężko choruje. Mówiła tylko, że bardzo boli ją kręgosłup. Jak zawsze wyglądała pięknie, nic nie wskazywało na to, że coś złego się dzieje - powiedziała.

Karol Strasburger, Irena StrasburgerKapif

14 grudnia o godzinie 13.00 w kościele. św. Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornie odprawiona zostanie msza żałobna w intencji pani Ireny Strasburger. Jej pogrzeb natomiast odbędzie się 16 grudnia o godzinie 13.00 w Katowicach na cmentarzu przy ul. Sienkiewicza. O dacie pogrzebu poinformował mąż zmarłej, Karol Strasburger.

aga

Więcej o:
Komentarze (4)
Irena Strasburger ukrywała chorobę przed bliskimi: Nie chciała nikogo martwić
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • marta3475

  Oceniono 57 razy 45

  pacjenci z białaczką często umierają świadomi , bronią się przed odejściem,cierpią... Ale wiedzą , że już nie wygrają z chorobą.. Sama zetknęłam się z takimi chorymi w mojej pracy i nie zapomnę tego do końca życia..Serce pęka człowiekowi... :( Chciałby coś dla niego zrobić,ale oprócz obecności i uśmierzenia bólu nie może nic...
  Bardzo współczuję Karolowi i jego rodzinie. Każdy czas jest za krótki , by móc się pożegnać z bliską sobie osobą...

 • mirmil

  Oceniono 21 razy 13

  o kurde, nawet nie wiedziałem o tym. Wyrazy współczucia Panie Karolu...

 • ladyzgaga

  Oceniono 27 razy 11

  Po prostu nie chciała, żeby było o niej głośno w mediach. Karol :((

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX