Stallone jest winny śmierci syna? "Robi się niedobrze, jak na ciebie patrzę"

Mroczne sekrety rodziny wyjawia nastoletni siostrzeniec Sly'a - Edd Filiti.

Kilka tygodni nie wystarczyło na wyjaśnienie okoliczności zgonu 36-letniego syna filmowego Rocky'ego. Doniesienia policji i relacje znajomych Sage'a wzajemnie się wykluczają. W dalszym ciągu nie ma jasnej odpowiedzi, jednak najbardziej prawdopodobna jest wersja z samobójstwem syna Stallone'a, który podobno wiele lat cierpiał na depresję. I to przez własnego ojca!

Sylvester Stallone i Sage Stallone

Głos w sprawie zabrał nastoletni siostrzeniec aktora - i jego słowa mogą okazać się kluczowe. 18-letni Edd Filiti wkrótce po ogłoszeniu przykrych informacji zamieścił na swoim facebookowym profilu pełne rozgoryczenia posty, w których za śmierć swojego kuzyna winił samego Sylvestra. Wiadomości zostały usunięte, ale ich treść zachował Celebuzz. Chłopak twierdził, że Sly tak naprawdę nigdy nie dbał o swoje najstarsze dziecko i wykorzystywał Sage'a, żeby wypromować samego siebie. Zabierał syna na imprezy po premierach filmów i udawał przykładnego ojca, w rzeczywistości jednak była to gra pod publiczkę. Edd miał za złe wujkowi, że ten regularnie odtrącał Sage'a.

Actor Sylvester Stallone and, wife, Jennifer Flavin arrive for the world premiere of

Gwiazdor w dniu swoich 66 urodzin przyjmował gratulacje od fanów i znajomych osób, dziękował za życzenia na swojej oficjalnej stronie. Nie raczył jednak odebrać telefonu od rodzonego syna... Podobne zarzuty Filiti skierował pod adresem obecnej żony filmowego Rocky'ego, Jennifer Flavin. Napisał:

Co on [Sage] takiego zrobił? Chciał tylko powiedzieć "wszystkiego najlepszego!". Mogliście chociaż oddzwonić. Jedyne, czego potrzebował, to ojciec.

Brentwood, CA - Part 2 - Grieving father Sylvester Stallone attends his son Sage Stallone's Brentwood funeral wearing a black suit and tie and hiding his eyes with a pair of dark sunglasses. Sage Stallone is said to have died from and accidental drug overdose.  AKM-GSI     July 21, 2012  To License These Photos, Please Contact :  Steve Ginsburg (310) 505-8447 (323) 4239397 steve@ginsburgspalyinc.com sales@ginsburgspalyinc.com  or  Keith Stockwell (310) 261-8649 (323) 325-8055  keith@ginsburgspalyinc.com ginsburgspalyinc@gmail.com *** Local Caption *** Sage Stallone Funeral

Sage w zasadzie całe życie zabiegał o względy taty, ale z miernym skutkiem. Sylvester nawet przed rozwodem z Sashą Czack, matką Sage'a, rzadko widywał swoje pierwsze dziecko. Kiedy poślubił Jennifer Flavin, maksymalnie ograniczył kontakt z najstarszym synem i spotykał się z nim okazyjnie - czasami angażując do filmów. "Wtajemniczeni" twierdzą jednak, że jedynie dla własnych korzyści.

W życiu Sage'a kryzys nastąpił wkrótce po 25. urodzinach. Popadł w depresję, której już nigdy nie wyleczył. Za niepowodzenia w relacjach z ojcem obwiniał siebie.

FILE - In this Dec. 5, 1996 file photo, Sylvester Stallone, left, star of the film

Po pogrzebie syna Sly wydał oficjalne oświadczenie i nie krył rozpaczy. Siostrzeniec Stallone'a ma swoją teorię. Zarzuca wujkowi hipokryzję i obnaża prawdę:

Wiem, że macie [Sylvester i Jennifer] to gdzieś, ale może jak napisze to publicznie, wreszcie przejmiecie się swoim beznadziejnym zachowaniem. Robi się niedobrze, jak na was patrzę.

Frustrację nastolatka opisuje New York Post.

Sylvester Stallone, star of the film

Aktor chyba nie zdawał sobie sprawy, co się dzieje w życiu Sage'a. Czy gdyby Stallone rzeczywiście interesował się synem, wynajmowałby detektywa?

mon

Zobacz także:

Olimpijczycy bawią się w najlepsze! Zobacz, jak imprezują sportowcy po zakończonych zawodach [ZDJĘCIA]

Igraszki Kate Hudson i jej partnera w basenie. Aktorka pokazuje zgrabną pupę, a on...

Tak się bawi WARSZAWKA! Gwiazdy na premierze filmu "Yuma"

Więcej o:
Komentarze (7)
Stallone jest winny śmierci syna? "Robi się niedobrze, jak na ciebie patrzę"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wasza_mama

  Oceniono 9 razy 9

  JASNE, OCZYWISCIE TERAZ SZUKANIE WINNYCH

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  W taką teorię byłbym skłonny uwierzyć. SLY pewnie ma "charakterek" i jakieś swoje pseudo zasady... Ale i tak to są tylko spekulacje.

 • cosma

  Oceniono 7 razy 1

  Takie sobie pierdo.....................nie - z samego ranka !!!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 23 razy 1

  20 lat temu trzeba było go wysłać do psychiatry. Parodia, 36-letni człowiek zazwyczaj nie truje się z powodu konfliktu z rodzicem. Ciekawe też, że w depresję wpadł mając dopiero 25 lat, a nie jako nastolatek. Pieprzenie kota za pomocą młota.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX