Renata Dancewicz wygląda na BARDZO zmęczoną

Piękna aktorka była  w kiepskiej formie.

Renata Dancewicz pojawiła się wczoraj na otwarciu nowej siedziby Teatru Kwadrat. Aktorka nie była w najlepszej formie. Wyglądała na zmęczoną, miała podkrążone oczy. Sprawy nie polepszyła jej nieudana stylizacja.

Dancewicz Renata

Dlaczego tak atrakcyjna kobieta i posiadaczka jednego z najpiękniejszych biustów w polskim show-biznesie uparła się, żeby postarzać się strojem? Przecież wiemy, że może dobrze wyglądać. Trochę makijażu, uśmiech na twarzy i od razu jest lepiej.

Renata Dancewicz

Takiej smutnej Renacie Dancewicz mówimy stanowcze nie:

I czekamy na lepsze stylizacje.

Ena

Zobacz także:

Najpiękniejsze biusty polskiego show-biznesu

Malinowska w nowej fryzurze i dziwne miny Brodki, czyli gwiazdy na zakupach

Górniak pokazała seksowne ciało w "Bitwie na głosy"

Więcej o:
Komentarze (34)
Renata Dancewicz wygląda na BARDZO zmęczoną
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • feefee

  Oceniono 58 razy 52

  Stanowcze "nie" mówimy niewydarzonym, dwudziestodwuletnim "redaktorom", którym się wydaje, że tona tapety i botox po 30-tce to święty obowiązek każdej kobiety.

 • mikado

  Oceniono 45 razy 43

  Posłanka Piekarska z SLD domaga się zakazu reklam kosmetyków z nadmiernie wyretuszowanymi twarzami modelek, o czym pisze dziś Gazeta.pl na pierwszej stronie.

  Gdy czytam komentarze takie jak ten o pani Dancewicz - ładnej i nie wyglądającej na swój wiek kobiecie, napisane przez kretyna/kretynkę wychowanego/-aną na takich reklamach, to całkowicie zgadzam się z panią Piekarską.

 • maxmag

  Oceniono 48 razy 40

  " Dlaczego tak atrakcyjna kobieta i posiadaczka jednego z najpiękniejszych biustów w polskim show-biznesie uparła się, żeby postarzać się strojem? "

  Bo ma to w d. ?

 • mikado

  Oceniono 41 razy 37

  Wygląda normalnie, na luzie, jak każda kobieta, która już dość dawno skończyła 20 lat, ale nie robi sobie co tydzień zastrzyków z botoksu i silikonu, i nie nakłada przed każdym wyjściem tony makijażu.

 • tetlian

  Oceniono 47 razy 33

  Piękna kobieta o niecodziennej urodzie. Co Wy za bzdury piszecie, że niby wygląda źle?

 • nieobiektywna

  Oceniono 32 razy 30

  To nie była stylizacja tylko ubiór! Po prostu, najzwyczajniej...

 • raimunda

  Oceniono 37 razy 29

  O rany, jak ja się cieszę, że nie jestem sławna! Mogę wyjść w starych ciuchach, bez makijażu, z tłustymi włosami i nikt się nie czepia.

 • te_rence

  Oceniono 30 razy 28

  Bo Pani Renata Dancewicz oprócz tego że jest piękna to bardzo mądra osoba i ma gdzieś pindżenie sie do kamer i gazetek z cyklu pierdzenie gwiazd

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX