Kora kontra nowa gwiazda Polsatu - która wygląda GORZEJ?

Dwie jurorki Polsatu w dziwnych kreacjach.

Podczas wiosennej konferencji Polsatu największe emocje wzbudziły Krystyna Mazurówna i Kora. Obie zasiądą w fotelu jurora show Polsatu. Kora po raz kolejny będzie szukać wokalnych talentów w "Must Be The Music". Natomiast Krystyna Mazurówna, która od lat związana jest w tańcem, została jurorem w nowym programie "Tylko Taniec". Trzeba przyznać, że obie mają fantazję.

Krystyna Mazurówna to znana i ceniona tancerka i choreografka. Z tańcem związana od lat. Obecnie mieszka i pracuje we Francji. Od marca będzie można oglądać ją w tanecznym show Polsatu "Tylko Taniec".

Mazurowna Krystyna

Równie charyzmatyczną postacią jest Kora. Wokalistka grupy Maanam przez lata szokowała publiczność awangardowymi kompozycjami, strojem i zachowaniem na scenie. Dziś zasiada w jury programu "Must Be The Music". Uważana jest za najbardziej surowego jurora.

Jackowska Kora

Która wzbudzi większe emocje telewidzów? Odpowiedź poznamy już w marcu.

Eva

Zobacz także:
Co się działo na konferencji TVP

Która wygląda gorzej?
Więcej o:
Komentarze (46)
Kora kontra nowa gwiazda Polsatu - która wygląda GORZEJ?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • musicsilesia.pl

  Oceniono 16 razy 14

  Przecież Kora wygląda rewelacyjnie! Świetne nogi. Ma swój styl - w końcu jest artystką i to rockową, więc musi być wyrazista.

  Natomiast Mazurówna całe życie się wyróźniała, zawsze była kolorowa.

  Ludzie nie potrafią zrozumieć, że artyści mają inne patrzenie na świat. Szary człowieczek potrafi jedynie krytykować. Przykre...

 • ulka96

  Oceniono 11 razy 9

  Kora w porównaniu do tej drugiej pani to kompletna naturalność :) ładnie, kobieco i uroczo:)

 • zixac

  Oceniono 14 razy 8

  glupia sonda, brakuje opcji "obie wygladaja swietnie"

 • armandoo

  Oceniono 8 razy 8

  Kora fajnie wygląda.

 • luciola85

  Oceniono 9 razy 7

  Uważam że Pani Kora wygląda bardzo dobrze,strój odpowiedni, figura ok. Pani Mazurówna to oryginał, często szokowała strojem i sposobem bycia, tzw, artystyczy luz, nie zawsze dobry ale ma szokować. No....i szokuje. Ale czy o to w tym wszystkim codzi? Jest już w takim wieku że te szoki stają się trochę przerysowane. Pani Kora górą, klasa, szyk ,elegancja.Druga artystka, nie chcę urazić, ale przesada.

 • art_102

  Oceniono 7 razy 5

  Nie ma co porównywać, bo obie kobitki są swietne, no ale trzeba przyznać, ze Mazurówna z tym swoim rocznikiem, to już w ogóle zakrawa na żart. Kobiet sie o wiek nie pyta, ale akurat ona powinna mieć datę urodzenia wypisaną na czole, heheh, tylko pewnie boi sie o nasze serce:)

 • konrad78

  Oceniono 5 razy 5

  Krystyna Mazurówna (ur. 20 stycznia 1939 we Lwowie) , babka ma 73 lata i wyglada wspaniale na swoj wiek, jej rowiesniczki to juz gryza ziemie a ona jest wulkanem energii :)

  tak trzymac, ja kibicuje Krystynie :)

 • huj

  Oceniono 11 razy 5

  KORA dla mnie to fenomen polskiego rocka jedyna i największa a jak teraz wygląda na "starość" bywa różnie ma prawo być kim chce i robić co chce jej k... pier... sprawa-dziękuje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX