Doda świeci pupą na pokazie mody

Co ona na siebie włożyła?

.

Więcej o:
Komentarze (140)
Doda świeci pupą na pokazie mody
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 18 razy 18

  Gdyby miała intelekt - świeciłaby intelektem. A tak to tylko tyłek zostaje.
  +20 newsów z pokazu.

 • niewygrzana

  Oceniono 16 razy 12

  Intelektem? Ha! Gdyby chociaż muzyką świeciła :) A tu płyta okazała się spektakularną klapą, osławiony teledysk za grube tysiące kilka razy odtworzono w TV i na tym koniec, na koncerty nikt już nie chodzi... To zostaje stara sprawdzona metoda - tu pokazać tyłek, tam pomiziać się z nowym partnerem... Niech się cieszy wielkimi markami póki może - kariera leci w dół po równi pochyłej, jeszcze trochę i Doda będzie musiała przeprosić się z podróbkami z początków kariery :)

 • mandrake

  Oceniono 12 razy 12

  To prawda, nie sposob swiecic intelektem gdy sie jest kims takim jak Doda, ale i ten tylek coraz bardziej nie nadaje sie do pokazywania.

 • spock

  Oceniono 11 razy 11

  Dupa blada.

 • nkwd

  Oceniono 14 razy 10

  Dlaczego się tak nie zestroiła na wybory do sejmu?
  "Nie miesza się do polityki" i nie chciała tatusiowi robić reklamy?
  Kogo naśladuje?
  Samą siebie czyli osobę kreującą się na zdzirę.
  Macie wrażenie,że ona kogoś naśladuje?
  A czy kiedykolwiek kogoś nie naśladowała?Ona nigdy nie miała pomysłu na siebie.
  Czy tej głupiej blacharze wydaje się,że jej stara dupa,obejrzana przez całą Polskę ze wszystkich kierunków jeszcze interesuje????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 • sensacja

  Oceniono 12 razy 10

  Nie znoszę wulgarnej Dody, jednak skoro jest to kreacja projektanta, a nie pomysł własny - nie ma mowy o naśladowaniu. Po prostu obie kreacje są produktami gotowymi, tylko Gaga wygląda jak tania, lateksowa ...... , a Doda jak zwykle. Od dawna wiadomo, że Doda nie jest kreatywna i sama niczego nie wymyśli. Potrafi tylko przywłaszczyć sobie cudze pomysły i chwalić się, że sama na to wpadła.

 • zgredek1

  Oceniono 11 razy 9

  standard. dodka płyty nie sprzedala więc musi dupę pokazać.

 • hsana

  Oceniono 9 razy 7

  Gołym tyłkiem Doda świeci przy niemal każdej okazji. Ale co ona ma na tym łbie??? Rozciągnięty moherowy beret, który pożyczyła od babci? Widać babcia ma większą głowę, bo Dodzia przywiązała go sobie do głowy gumowymi szelkami taty, coby z główki nie zleciał:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX