Co się stało z twarzą Cameron Diaz?

Jedna z piękniejszych aktorek Hollywood wygląda coraz gorzej.

.

Więcej o:
Komentarze (36)
Co się stało z twarzą Cameron Diaz?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ala33

  Oceniono 3 razy 3

  hmm po prostu kobiecie lat przybywa i po co te halo robić

 • dajcukierka

  Oceniono 3 razy 3

  Dlaczego większość nie potrafi pogodzić się z upływem czasu i starzeniem się? Robią z siebie potwory...

 • stoma

  Oceniono 2 razy 2

  Myślę, że to ten sam problem, który mają: Kurowska, Kaja, Pieńkowska, Doda..............

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 2

  @sandrinne:
  "Czy naprawdę nigdy nie słyszeliście o tym, że Cameron Diaz ma trądzikową cerę i od dawna walczy z wypryskami?! Nawet na tych zdjęciach widać, że są częściowo zamaskowane! Dlatego jest opuchnięta!pewnie miała zrobione oczyszczanie, ot cały sekret :/"

  Wszystko mi opada jak widzę takie wpisy. Ale mamy demokrację, demokratyczną dowolność skojarzeń, demokratyczną swobodę wypowiedzi i demokratyczną wolność pieprzenia głupot. Nie, nie słyszałem o trędziku C. Diaz. Nie widać, by na tych zdjęciach były wypryski zamaskowane. Tak, widzę, że jest opuchnięta. Nie, nie stwierdzę, że na pewno nie wstrzykiwała sobie botoksu. Nie wiem jakie Ty masz pojęcie o kosmetyce estetycznej, niemniej - jak byk widać, że jest w trakcie metamorfozy. Usta, policzki etc. o tym dobitnie świadczą. Oczyszczanie cery nie powoduje opuchów na twarzy tego typu. Nawet dogłębne. Aaa... syfy nie wyskakują tylko na policzkach przy podatnej cerze na to.

  "Ona na pewno nie wstrzykiwała sobie botoksu". - a skąd ta pewność? Ja już wypowiedziałem się w tej materii w wątku i nie przemawia do mnie takie kategoryczne stwierdzenie.

  Oho, idąc dalej: "ależ oczywiście że jest gejem... w środowisku olsztyńskich aktorów teatralnych to żadna nowość. Ma tam sporo znajomych, których znają moi znajomi :)" - Ciachorowski. Kolejna kategoryzacja. Widelec - na półce ze sztućcami. A patrz, ja też mam znajomych i nawet miałem okazję przebywać w towarzystwie Ciachorowskiego. Powyżej kolana nie doszedł. Buuuu, baza nie została zdobyta. A, że nie doczytałaś mojego komentarza w tej kwestii. Ups, nie załapałaś zapewne.

  I kwintesencja znajomości czegokolwiek na koniec: "Premier nie zarabia aż takich pieniędzy, aby stać go było na kupowanie ubrań od projektantów dla córki. Jego wypłata-20 tys złotych starczyłaby z ledwością na torebkę i buty Gucciego." - wierz mi, bądź nie, ale na torebkę i buty od Gucci starczyło by z nawiązką. A premier zarabia mniej.

  I takie tu posty osób się zdarzają, które były w miejscu, gdzie plecy swą szlachetną nazwę kończą i widziały co to miejsce z siebie wydala. To już chyba wolę ten spam glitterowy.

 • instalka

  Oceniono 4 razy 2

  co sie stalo z jej twarza??? starosc nadciaga wielkimi krokami. I tyle

 • zlosliwiec

  Oceniono 2 razy 2

  Co się stało z jej twarzą? Nic się nie stało. Zabrakło photoshopa i tyle...

 • hamburg

  Oceniono 2 razy 2

  przekwitla ,,,,,ale nadrobi ,,,,,jak to robia amerykanskie gwiazdy

 • sofiija

  Oceniono 2 razy 2

  Nic się nie stało, postarzała się trochę po prostu i tyle. Efekt pogarsza jeszcze trochę za bardzo opalona skóra i przebarwienia od słońca, gdyby nie to wyglądałaby dużo lepiej.

 • mimikra08

  Oceniono 4 razy 2

  a co miało się jej stać ? Młodość nie wieczność ;]

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX