10-latka podbija świat mody

Młode modelki.

.

Więcej o:
Komentarze (81)
10-latka podbija świat mody
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mazaga

  Oceniono 6 razy 6

  "Mała Thylane kusząco ściąga kciukiem spodnie odsłaniając biodro."
  yyy ten kto to napisał powinien się zastanowić nad sobą. Kusząco? Ja tak tego zdjęcia nie odbieram, nie widzę tam żadnego kuszenia. Ale z drugiej strony, to jest dobry przykład na to, dlaczego małe dziewczynki nie powinny pozować w takich sesjach.

 • zebra20

  Oceniono 6 razy 6

  piękna dziewczynka :) :) ale do modelingu musi dojrzeć :)

 • lolalee

  Oceniono 6 razy 6

  Ma ogromne niebieskie oczy i usta...Nie zauwazylam aby miala niebieskie usta...

 • mythopoeia

  Oceniono 5 razy 5

  A skąd autor wie, że dziewczynka cierpi katusze i nie ma dzieciństwa, a jej rodzice są potworami? :P Bardzo tendencyjny artykuł. Szczególnie ten kawałek : "kusząco odsłania biodro" ;d Ja nie widzę w tym nic kuszącego, ale widocznie autor ma inne preferencje .. Jeżeli dziewczynce się podoba a rodzice nad nią czuwają to nie widzę powodu, żeby ktoś miał jej tego zabraniać, bo jego wizja idealnego dzieciństwa to tarzanie się w błocie ze świniami.

 • biancab

  Oceniono 6 razy 4

  Prześliczna dziewczynka. Moim zdaniem rodzice nie powinni jej na to pozwalać/zmuszać jej do tego. 10 lat to za wcześnie na świat mody, nie mówiąc juz o tonie makijażu.

 • betti

  Oceniono 6 razy 4

  Ulala, ładna ta Mała...ale troszkę za wcześnie wrzucili ją na głęboką wodę-hienom na pożarcie:(((

 • hyolee

  Oceniono 8 razy 4

  Przestaną ją lubić, jak zaczną jej rosnąć piersi i biodra. A wtedy mała piękność wpadnie w anoreksję, ale przynajmniej będzie top model.

 • sansa

  Oceniono 6 razy 4

  @lisbeth: rzeczywiście, zwracam honor :-) i pozdrawiam. Przyznaję, że nie czytałam komentarzy spod wszystkich zdjęć i stąd to zamieszanie.
  Jednak nie mogę się zgodzić, ze na zdjęciach w makijażu wygląda jak dziewczynka, która właśnie podkradła mamie szminkę i się nią nieporadnie "przyozdobiła". Jest w tych zdjęciach coś zbyt dorosłego i niepokojącego.

 • luvme

  Oceniono 3 razy 3

  Niewatpliwie ta mlodziutka istotka wyrosnie na przepiekna kobiete jednak sesje z jej udzialem do reklamy szminki sa po prostu nietaktowne. Z pewnoscia z taka uroda czeka ja ogromna kariera ale najpierw powinna miec szanse bycia dzieckiem a dopiero za kilka lat diva.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX