Korwin-Piotrowska o konflikcie z Kinem: News z brudnej dwunastnicy!

Konflikty gwiazd.

Mimo że sezon ogórkowy trwa w najlepsze to na rodzimym podwóreczku robi się coraz ciekawiej. Wszystko za sprawą doniesień tygodników, które czasem są wyssane z palca.

Tak jest w przypadku informacji, która pojawiła się w "Takie Jest Życie". Według periodyku Karolina Korwin-Piotrowska nie lubi się z kolegą z pracy Tomaszem Kinem.

Poszło o to, że Tomek nie ukrywał swojego zdania co do udziału Karoliny w "Top model". Według niego ona się sprzedała. Przecież Karolina robi dokładnie to, za co jeszcze rok temu krytykowała gwiazdy w swoim programie. Ona nie może również wybaczyć Kinowi, że śmiał podzielić się swoją opinią na ten temat z innymi - mówi informator "Takie Jest Życie".

Ile w tym prawdy? Według samej zainteresowanej zero. Wystarczy spojrzeć na wpisy Karoliny na jej Facebooku, gdzie odnosi się do tych informacji:

chyba sobie kupię tę szmatę. a jest jakis autor tego "dzieła"? - napisała Karolina odnośnie artykuły w "Takie Jest Życie".

W kolejnym wpisie rozwinęła swoją myśl:

chorych wpisów rodem z brudnej dwunastnicy jej pseudo autora, który nie ma odwagi sie nawet podpisac i przyznac do tego "dzieła" nie komentuję. Oglądajcie "Magiel". Zajmiemy sie tym z Tomkiem. Akurat tu trafili na delikatny temat. Nie darujemy tego. Zaboli. Ale nie nas.

Mocne. Naprawdę mocne. Jak zapowiada Karolina, będą z Kinem dochodzić prawdy. To już nie wojna między gwiazdami, a dziennikarzami. Jednak polski show-biznes idzie w ślady zachodnich. Miło.

Mrock

Zobacz także:

Korwin-Piotrowska jedzie po Szpaku i Madoxie! OSTRO

Wylaszczona ekipa "Top Model"!

Afera o psy na wybiegu. ZDJĘCIA

Więcej o:
Komentarze (22)
Korwin-Piotrowska o konflikcie z Kinem: News z brudnej dwunastnicy!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • beer

  Oceniono 13 razy 11

  Mam ją wśród znajomych na fb.Sama namiętnie udostępnia i rozsyła najgłupsze plotki i pomówienia jakie ukazują się w brukowych pisemkach i portalach internetowych.Sama tych informacji nie sprawdza czy są prawdziwe i często okazują się bzdurą. Nieraz zastanawiam się,po co to robi?Przecież w maglu ciągle to krytykują z Kinem. Teraz zabolało,że o niej ktoś napisał,i dobrze.Po co się pcha w szołbiz zamiast go tylko oceniać?

 • karenira

  Oceniono 11 razy 9

  Jak piszą bzdety o gwiazdach, o celebrytach, to KKP wraz z Kinem popularyzują to w maglu, naglasniają, mlaszcząc z zachwytu, napawają się wyssanymi z palca bredniami, choc doskonale wiedzą, że to brednie. Ale jak gazetka śmiala potraktować tak samo KKP, tzn. jak celebrytkę [którą sie przecież stała!] to wielkie oburzenie. Tak, zobaz teraz Karolinko jak smakuja kłamstwa i pomówienia, ktorymi się żywisz. Zobacz jak to fajnie... Jestem za tym, zeby showbiznesowych pismaków, ktorzy uważają się za gwiazdy i "autorytety" traktować tak samo jak tych, ktorymi się zajmują! Pff, święte krowy się znalazły! :-/

 • jajodzajofajo

  Oceniono 10 razy 8

  Magiel może dałoby się oglądać, gdyby nie to, że ludzie, którzy go prowadzą po prostu plują jadem i złośliwością... Bez humoru, bez polotu, bez dowcipu. Wiecznie z pozycji przemądrzałych, wszystko wiedzących istot, które zadzierają nosa i, jak przysłowie mówi, wyżej s*ają niż d*pę mają.
  Wolę tysiąc razy bardziej Skrzynecką, która jest ogromnie ciepłą i życzliwą osobą,(a jej jedyna wada to sprzedawanie swoich prywatnych spraw do tabloidów), od tej wiecznie nadąsanej, wiecznie krytykującej pretensjonalnej pseudo-dziennikarki! :P

 • dwunastnica

  Oceniono 9 razy 7

  Że niby ja???:D

 • kawucha

  Oceniono 7 razy 5

  ta jak zwykle drze pape o nic, jest osoba publiczna, wiec niech sie z tym liczy

 • sensacja

  Oceniono 7 razy 5

  O co jej chodzi? chce być celebrytką, ale żeby nikt nie śmiał o tym mówić? Przecież o tym marzyła, zmieniła nawet wygląd i ciuchy, więc o co kaman?

 • armandoo

  Oceniono 4 razy 4

  ona chyba śledzi każdy news o sobie.

 • doktorka

  Oceniono 3 razy 3

  @jajodzajofajo - zgadzam sie z toba! Pani Karolina ma dowcip srednio lotny, u Pana Kina jest troche lepiej.
  Osobiscie nie przepadam za tego typu ludzmi. Taka wiejska warszawka, pozujace na inteligenckie modne teksciki itd.
  Ogladajac magla odnosze wrazenie, ze te jej anegdotki zaslyszala u modnych znajomych i wplata je na sile w te kupe smetnych. wychadzacych z jej ust wymiocin...

 • zacznij

  Oceniono 5 razy 3

  karolina, oczy ci wyskocza, nie naciągaj tak koka!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX