Figurski nie przeprosi za żarty

Skandale gwiazd.

W zeszłym tygodniu prokuratura postanowiła, że przyjrzy się audycji "Poranny WF" radia Eska Rock. Chodzi o ostatnie żarty  Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego z czarnoskórych obywateli Polski. Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego Alvina Gajadhura nazwali m.in. Murzynem i żonglowali takimi epitetami jak "buszmen".

Co na to wszystko Michał Figurski? Nie ma sobie nic do zarzucenia:

Gdybym za każdym razem miał gryźć się w język, przestałbym robić taką audycję. Skoro świetnie się bawimy kosztem celebrytów i polityków, to dlaczego nagle mamy rozkładać parasol ochronny nad osobami takimi jak Gajadhur? - mówi w "Newsweeku">

Dodał również w rozmowie z dziennikarką:

Pani używa słowa przegięcie, ktoś inny - znieważenie. A są tacy, którzy twierdzą, że to rodzaj poczucia humoru. Zresztą żyjemy w kraju przepełnionym hipokryzją, bo prywatnie każdy Polak opowiada dowcipy rasistowskie, a publicznie udaje oburzonego. I mówi: Wojewódzki i Figurski to już zupełne chamstwo i knajactwo.

Figurski ma trochę racji. Jeżeli to program przepełniony sarkazmem i ironią, to czego się spodziewać? Modlitwy Anioł Pański?

PoliKOT

Zobacz także:

Skąd pochodzą polskie gwiazdy? cz. 3

Figurski jeździ porsche za ponad 300 tysięcy złotych!

Gajadhur oskarża Wojewódzkiego i Figurskiego

Więcej o:
Komentarze (11)
Figurski nie przeprosi za żarty
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jajodzajofajo

  Oceniono 2 razy 2

  - Proszę pana, proszę natychmiast opuścić basen!
  - Ale dlaczego?
  - Bo pan sikał!!
  - Przecież wszyscy sikają!
  - Ale tylko pan z trampoliny!

  To, że wszyscy sikają nie daje mi prawa do robienia tego samego. To żadne usprawiedliwienie. Problem w tym, że przeważnie poranny wuef jest audycją anty - antysemicką i ogólnie antyrasistowską. Panowie nie obrażają Murzynów, tylko wyolbrzymiając nasze narodowe cechy ośmieszają je. A że poziom humorystyczny audycji jest małą sinusoidą (niektóre żarty są rewelacyjne, przy innych zostaje tylko facepalm) to akurat tym razem wyszło im poniżej przeciętnej... :)

 • armandoo

  Oceniono 2 razy 2

  "Zresztą żyjemy w kraju przepełnionym hipokryzją, bo prywatnie każdy Polak opowiada dowcipy rasistowskie, a publicznie udaje oburzonego." Ciężko się z tym nie zgodzić. Znam masę osób, które prywatnie żartują z czarnoskórych ile wlezie, a publicznie udają oburzonych.

 • eloszka

  0

  świetny program, nie wiem czego sie czepiają ^^

 • debi10

  0

  Ma do tego prawo...
  Chcesz pogadać z Gwiazdami na żywo? Wejdź na GWIAZDYONLINE, jedyne takie miejsce w necie!!!

 • sansa

  0

  "Zresztą żyjemy w kraju przepełnionym hipokryzją, bo prywatnie każdy Polak opowiada dowcipy rasistowskie, a publicznie udaje oburzonego." - prywatnie każdy Polak drapie się po dupie, dłubie w nosie, chodzi po domu w samuch gaciach i robi wiele różnych rzeczy, które oburzają, wykonywane publicznie. Niech hipokryta Wojewódzki nie udaje, że nie wie o co chodzi.

 • jajodzajofajo

  0

  Zażarty nie przeprosi za żarty. :D

 • kochajna

  Oceniono 2 razy 0

  Bo to walka z wiatrakami. Gdyby Polakom się nie podobały żarty Figurskiego to by nie słuchali jego audycji i program by znikł z anteny. Ale Nie! Program jest popularny. Wsystkim się podoba, jak Figurski się naśmiewa z celebrytów, polityków, obsikuje świętości. Więc czemu się dziwić? Rynek go popiera, więc on nie widzi nic w tym zdrożnego

 • yrsa86

  Oceniono 3 razy -1

  nie no pewnie! portalik gó...anej wybiórczej musiał pić do katolicyzmu, bo by tych zafajdanych żydów powykręcało tam na krzesełkach, ustawionych tak, aby wylizać michnikowi zad. Porażka...

 • zosiam54

  Oceniono 3 razy -1

  Niczego innego nie można się było spodziewać. Prostak , zawsze będzie prostakiem, a Ci dwaj bez wątpienia nimi są. Do tego samego poziomu zniżają się ich słuchacze. Przykre, ale prawdziwe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX