Respondek zdradził, że nie nagrał płyty

Afery gwiazd.

W sobotę odbył się Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. Konkurs wygrał Krzysztof Respondek - dla przypomnienia aktor i kabareciarz.

Krzysztof wygrał 50 tysięcy złotych i złoty samowar. W przemówieniu zaprosił na herbatę fanów i nawiązał do telewizji Polsat:

A te pieniądze chciałem przeznaczyć na nagranie własnej płyty, którą kiedyś już wygrałem, ale do tej pory nie nagrałem. Może teraz się uda.

Przypomnijmy - Respondek wygrał nagranie płyty w "Jak Oni Śpiewają" w 2008 roku. Mało tego. Wygrał też 6. edycję show, gdzie zmierzyli się najlepsi z najlepszych. Jak sam wyznał, do dziś jej nie nagrał. Czemu?

Mrock

Zobacz także:

Chuda Bohosiewicz się nie podoba?!

TVP szuka współprowadzącej "The VOICE of Poland"

Porzucony Mezo podrywa dziewczyny

Więcej o:
Komentarze (14)
Respondek zdradził, że nie nagrał płyty
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bratek2

  Oceniono 5 razy 5

  polsat nie jest pierwsza telewizja, ktora niechlubnie nie wywiazala sie ze zobowiazan wynikajacych z wygranych w jej programach. dawno juz temu tvp2 oszukala zwyciezcow programu "czar par", nie dajac im wygranych w pocie czola nagrod.

 • nicowilliam

  Oceniono 4 razy 4

  oto prawda o tego typu programach. dobrze powiedział.

 • agathe5

  Oceniono 3 razy 3

  Skoro nie nagral plyty po 2 edycji JOŚ to po co bral udzial w tej ostaniej ?! Dobrze wiedzial, ze nagranie plyty to LIPA. Chcial sie tylko wypromowac i pokazac, ze umie spiewac..

 • leelu

  Oceniono 2 razy 2

  Martynie Melosik, która też wygrała polsatowski program Fabryka Gwiazd również nie udało się nagrać płyty

 • jkjk

  Oceniono 3 razy 1

  no i co ten hanys miałby na tej płycie śpiewać

 • k.adamowicz

  0

  a kochany Plotek zmienia tymczasem tytuł i treść plotki. Super, gratulacje!

 • omajgad

  Oceniono 2 razy 0

  Respondek to buc. Jakby chciał to by nagrał.

 • adondetevas

  Oceniono 1 raz -1

  No to jest jego wybór, że nie nagrał. Oj plotek, plotek... hahha! Włodara chciała nabgrac i nabgrała. On wie, że jego płyta byłaby porażką i tyle. xD Jego wygrana w 6. edycji JOŚ to taki przekręt był i każdy o tym wie! xD

 • lena8

  Oceniono 1 raz -1

  Beznadziejnie się zachował, załapał się na swoje 5 minut i od razu wylewa żale. Nie należała mu się wygrana, pierwsza nagroda powinna trafić do Sylwii Grzeszczak. Zresztą udowodnił to, przyznając głośno, że nie rozumie słów prowadzącej Aliny. Znajomość rosyjskiego zwycięzcy ogranicza się do słowa "brawo". Może nawet nie rozumiał, co śpiewa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX