Madox vs. Szpak - który jest bardziej kobiecy?

Szpak i Madox na salonach.

Michał Szpak i Madox są bardziej kobiecy od wielu kobiet. Na urodzinach MTV Szpak pojawił się z taką ilością makijażu, że nawet padający ciągle deszcz nie mógł go zmyć. Do tego upięty miał niezwykle gustowny kok.

Madox miał subtelniejszy makijaż, seksowną sukienkę i zwiewną chustę. Madox stylizował się jak zwykle na Magdę Mołek a Michał Szpak najwyraźniej na Maję Sablewską bo znów założył jej buty.

Szpak i Madox mogą śmiało walczyć o tytuł najbardziej kobiecego polskiego celebryty. Który z nich jest bardziej kobiecy? Zagłosuj w naszej sondzie.

 

 

Rudy

Zobacz także:

Colin to troskliwy tatuś!

Jakie parasole noszą gwiazdy

Co się stało z bohaterami "Idola"?

Który gwiazdor jest bardziej kobiecy?
Więcej o:
Komentarze (68)
Madox vs. Szpak - który jest bardziej kobiecy?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • tohma92

  Oceniono 9 razy 7

  Madox wygląda jak kobieta Szpak jak transwestyta

 • koja

  Oceniono 12 razy 6

  Dość już mam tych obraxliwych wpisów .Czy w internecie wypowiadaja sie sami wulgarni i ograniczeni ludzie czy większość Polaków jest taka.Dlaczego w przyrodzie moze byc symbioza,węze ,skorpiony i piękne motyle.A mi się podoba taki Madox j SZpak.Ciekawi orginalni ludzie .Chciałabym takich więcej.Ogolona głowa,proszę bardzo,czerwonw włosy jak najbardziej .Komu to przeszkadza.Przeciez nie mogą chodzić po ulicach same klony. Nie wiem, dlaczego u nas toleruje się ludzi, którzy pod osłoną nocy demolują samochody, a nie toleruje się zawsze uśmiechniętego chłopca tylko dlatego, że pomalował sobie oko? Dlaczego ktoś, kto nikogo nie krzywdzi, budzi tyle agresji?

 • wojszal

  Oceniono 5 razy 5

  Ludzie to mają bombę...Ale chociaż jest różnorodnie i barwnie...

 • openbecks

  Oceniono 6 razy 4

  Tragedia !!!

 • obserwator72

  Oceniono 10 razy 4

  Sorki ale nie glosuje,tfu nie przy jedzeniu,qrwa nie przy jedzeniu

 • zebra20

  Oceniono 4 razy 4

  Madox. Nie da sie poznać że to facet.

 • filetrybny

  Oceniono 4 razy 4

  W kobiecości jest remis,w zdolnościach wokalnych chyba również.Tyle tylko że sam image to za mało,jeśli nie będą nagrywać dobrej muzyki szybko popadną w niepamięć(apolandia.com )

 • gelfix

  Oceniono 5 razy 3

  Madox kreuje się na kobietę o wiele bardziej aniżeli Szpak.

 • blacke

  Oceniono 5 razy 3

  Madox ma delikatną urodę, podkreślona makijażem daje prawdziwie androgeniczny, lekko niepokojący efekt, pozbawiony przesady i przerysowania.
  Szpak to po prostu brzydal, który na siłę próbuje być kontrowersyjny, żeby później móc się żalić w tabloidach jak to go nie akceptują sąsiedzi.
  A wokalnie obydwaj są słabi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX