Wyjątkowy casting on-line do "The VOICE of Poland"!

Casting rusza już 14 lipca!

Od 14 lipca br. na stronie www.voice.tvp.pl można przetestować swoje wokalne umiejętności i być może dostać się do największego muzycznego show nadchodzącej jesieni - „The VOICE of Poland. Najlepszy Głos”!

Już teraz na stronie www.voice.tvp.pl jest dostępny formularz rejestracyjny do programu. Od 14 lipca dla wszystkich osób, które chcą sprawdzić swoje wokalne umiejętności zostanie umieszczona nowoczesna aplikacja. Specjalny system dźwiękowy SKORE oceni występ i być może zakwalifikuje do udziału w castingu z udziałem trenerów. SKORE przyzna punkty m.in. za czystość wykonania, utrzymanie tonacji, energię, barwę głosu, ekspresję.

Jeśli ktoś nie jest pewny czy potrafi śpiewać, aplikacja daje możliwość kilkukrotnego nagrania swojego występu w Sali Prób. Finalnym nagraniem można podzielić się ze swoimi przyjaciółmi na Facebooku!

W „The VOICE of Poland” liczy się tylko głos! To fantastyczna zabawa i jednocześnie szansa na zawrotną karierę, ponieważ stawką jest sława i międzynarodowy kontrakt płytowy! Ponadto tylko w tym programie cztery największe osobowości polskiej sceny muzycznej (prawdopodobnie Nergal, Kayah, Piasek i Natalia Kukulska) wraz ze sztabem specjalistów pomogą uczestnikom postawić pierwszy krok w zawodowej karierze.

„The VOICE of Poland. Najlepszy Głos” już jesienią w TVP2!

 

pałacyk

 

Zobacz także:

Płyta Dody słabo się sprzedaje

Co menadżer Szpaka robił przed Szpakiem?

Sekret diety Katarzyny Zielińskiej


Więcej o:
Komentarze (13)
Wyjątkowy casting on-line do "The VOICE of Poland"!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • onenonlyherbus

  Oceniono 3 razy 3

  zapowiada się ok, oby tylko wybrali fajne jury, a nie jakiś pseudo artystów

 • paluszek

  Oceniono 3 razy 3

  spróbuję co mi szkodzi, ciekawe jak ten automat oceni mój głos

 • woohoo

  Oceniono 2 razy 2

  amerykańska wersja z christiną aguilerą jest świetna

 • onenonlyherbus

  Oceniono 2 razy 2

  myślę że nie, ostro promują, że nie LOOK tylko GŁOS więc chcąc być wiarygodnymi nie pozwolą sobie na ściemy... mam nadzieję, że pojawią się totalne GŁOSY i trochę zatrzęsą Polską sceną muzyczną... dość już "pseudośpiewania"

 • onenonlyherbus

  Oceniono 2 razy 2

  może i tak ale jurorzy wybierają drużyny nie widząc uczestników... więc podobnie jak to jest w Stanach najważniejszy będzie mam nadzieję GŁOS

 • m_h_m

  Oceniono 2 razy 2

  Oczywiście precastingi internetowe za pomocą aplikacji SKORE to nie wszystko. W regulaminie jest informacja o "ewentualnym" dodatkowym przesłuchaniu precastingowym na żywo. Jak zwykle liczy się nie tylko VOICE, ale i LOOK.

 • marivsz23

  0

  Myślicie, że liczy się tylko głos? Mój kuzyn jest trochę niepełnosprawny ale głos ma świetny. Bardzo chce wystąpić ale nie wiemy czy nie będą się z niego śmiać za to że tak wygląda :(

 • reki335

  Oceniono 2 razy 0

  wygląd jest ważniejszy niż talent - patrz DODA

 • farnoholik

  0

  Ten program bedzie fajny :]

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX