HOT

Orzechowska vs. Nastula - o co kaman?

07.07.2011 18:47
A A A Drukuj
 Agnieszka Orzechowska

W sieci pojawił się filmik pt: ''Nastula vs Orzechowska''. Możemy w nim zobaczyć Pawła Nastulę przygotowującego się do walki. Niespodziewanym dodatkiem jest jednak Agnieszka Orzechowska. Natarta do granic możliwości olejkiem celebrytka pojawia się w kilku scenach, by w końcowym ujęciu móc prężyć się u boku Nastuli. Do tego wszystkiego uroczy podkład fortepianowy.

Czy ktoś z Was wie, o co chodzi?

Obejrzyjcie:

 

Annik

 

Zobacz także:

Orzechowska: Ojciec ZŁAMAŁ MI NOS. WBIJAŁ NÓŻ w plecy i brzuch

Polska Angelina szuka seksownych tancerzy

Wpadka - Agnieszka Orzechowska straszy makijażem

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • 2
  • 5
  • 3
  • 2
  • 4
  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    4 głosy

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (27)

  • gagula

    Oceniono 2 razy 0

    myślałam że Nastula się mądrzejszy !

  • jojojo

    Oceniono 3 razy 3

    dziecko mi płacze jak na nią patrzy...

  • emi1987hot

    Oceniono 1 raz 1

    Ja wiem o co chodzi! Chcieli pokazać jak wygląda kontrast zapachu obornika z perfumami, przy czym perfumy to podkład muzyczny, reszta to zapach obory. Udało im się! Brawo!

  • lancet

    Oceniono 1 raz 1

    ODBLOKUJCIE @dmm!!!! ino bystro!!!

  • elutka

    Oceniono 3 razy 3

    Może będzie jakaś reklama Koszul!Nie zmienia to faktu,że Orzechowska jest brzydka jak noc i nie cierpię kiedy nazywają ją polską angeliną - ten kto to wymyślił albo się z nią przespał albo był nieźle wstawiony.A może to ona wymyśliła sobie taką ksywkę.

  • ulka96

    Oceniono 2 razy 2

    yy? szczerze to wcale nie wiem kto to ten Nastula.. ale wiem kto to Orzechowska.. brzydka pani, która udaje A.Jolie, tym samym obrażając dobre mienie prawdziwej A.Jolie. Orzechowska pie...się:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX