Górniak zaśpiewała "Sen o Warszawie". Prawie jak hymn

Ambitnie czy słabo?

Polska prezydencja w Unii Europejskiej została uczczona ogromną imprezą, którą rozpoczęto koncertem "Tu Warszawa". Wśród występujących artystów nie mogło oczywiście zabraknąć Edyty Górniak, w końcu jej jako jednej z niewielu rodzimych piosenkarek udało się coś osiągnąć na europejskich listach.

Górniak zaśpiewała legendarny hit Czesława Niemena i nieoficjalny hymn Warszawiaków "Sen o Warszawie". Wersja diwy zebrała podzielone recenzje. Jedni piali z zachwytu, inni robili skwaszoną minę. Padły też porównania do zaśpiewanego na Mistrzostwach Świata w Koreii hymnu Polski. Na szczęście Edyta zrezygnowała z wykonania piosenki Niemena po angielsku.

Podoba wam się takie wykonanie? HIT czy KIT? Zagłosujcie w sondażu!

"Sen o Warszawie" w wykonaniu Edyty:

Hymn Polski, "Mazurek Dąbrowskiego" w wykonaniu Edyty:

Czy wersja "Snu o Warszawie" Edyty rzeczywiście przypomina wykonany przez nią hymn Polski?

elv

Zobacz także:

Edyta Górniak - nowy kawałek "On the run"

Dwa nowe single Dody! Który lepszy? SONDAŻ

Alicja Janosz WRACA z nowym singlem!

Jak ci się podoba piosenka Niemena w wykonaniu Górniak?
Więcej o:
Komentarze (66)
Górniak zaśpiewała "Sen o Warszawie". Prawie jak hymn
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wyczesanazyta

  Oceniono 10 razy 10

  Jest tyle tragedii muzycznych w polskim szołbiznesie, które lansujecie na siłę, a czepiacie się - w zasadzie po gó... - jednej z najlepszych polskich artystek. Co za jełopki na tym plotku piszą te wypociny?

 • zosiam54

  Oceniono 12 razy 10

  Piosenkę zaśpiewała w innej aranżacji ( i bardzo dobrze) i mnie osobiście się podobało to wykonanie. Pani Edyta ma wspaniały głos i nie rozumiem , czego niektórzy się jej czepiają. Nie rozumiem skąd to porównanie do hymnu ?Ktoś na plotku jest bardzo złośliwy , oj nieładnie.

 • ulla

  Oceniono 11 razy 9

  Nie no Gorniak zdaniem plotka nie potrafi spiewac za to Szpak to dopiero gwiazda.....zenada!!!!

 • talkme

  Oceniono 7 razy 7

  ja nie wiem co wy chcecie, jak dla mnie super :)

 • noseczek

  Oceniono 11 razy 7

  pięknie Edytko ...nasz kraj to zbiór zakompleksionych dupków,więc nie ma co się spodziewac pozytywnych opini jak ktoś ładny ...piszą brzydki ...jak ktos brzydki piszą piękny,jak ktos dobry piszą zły itd,....czas się do tego przyzwyczaić ...taka Polska jest a ty idz do przodu ...GRATULACJE ZA WYGLĄD I WYKONANIE

 • andrea

  Oceniono 13 razy 7

  Hit ! Ma kobieta warunki głosowe i urodę. Fantastyczna ! Szkoda, że "przy okazji" nie pokazała Europie swoich wyjątkowo pięknych nóg. Ale wyglądała pięknie, dziewczęco no i śpiewa - jak Anioł. Brawo Edyta ! Nie należę do fanek, ale przyznam, że padłam z zachwytu !

 • immortality20

  Oceniono 7 razy 5

  Ja powiem tak. O śpiewie nie powinno być dyskusji bo tu nie ma co dyskutować, bo śpiewa genialnie, no jak to Górniak. Ale moją uwagę zwrócił jej strój. Trochę dziwnie się ubrała na scenę, tak pospolicie jak na co dzień, a wydaje mi się że na scenie powinno się błyszczeć. Błyszczała gdy była z nią Maja, wyglądała na scenie niesamowicie bo ma figurę i warunki aby ubrać się tak aby szczena opadła. Trochę powiewa mi tu strojami jakimi zakładała gdy była w związku ze swoim mężem, te kwiaty we włosach...

 • romeomonteki

  Oceniono 7 razy 5

  Swoją drogą praca w redakcji plotka wymaga zostawienia moralności w domu, ,,szambo nigdy nie będzie perfumerią". Tytuł artykułu złościły, sugerujący. Sezon ogórkowy

 • zoelle

  Oceniono 7 razy 5

  wy, redaktorzyny, wolelibyście zapewne urocze muczenie dosi z ciechanowa... wtedy dopiero pialibyście z zachwytu :]

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX