Anja Rubik najlepszą modelką na świecie!

Według amerykańskiego magazynu.

To dopiero sukces! Magazyn "The Fashion Spot" uznał Anję Rubik za najlepszą modelkę na świecie! Redaktorzy opiniotwórczego portalu zebrali serię statystyk dotyczących najlepszych modelek świata. Policzyli wszystkie edytoriale i pokazy, w których brały udział, sprawdzili, z którymi modelkami najchętniej współpracowali projektanci i które z nich mają najwięcej fanów na Facebooku. Według statystyk to właśnie nasza Anja znalazła się na pierwszym miejscu najbardziej pożądanych modelek świata zostawiając konkurencję daleko w tyle.

Właśnie takiej sławy Polakom na świecie potrzeba najbardziej!

elv

Zobacz także:

Anja Rubik bez makijażu!

Anja Rubik kończy 28 lat! Gorące zdjęcia modelki

Anja Rubik paraduje w wałkach na głowie!

Więcej o:
Komentarze (13)
Anja Rubik najlepszą modelką na świecie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lenore

  Oceniono 6 razy 4

  Jej twarz ma ksztalt jak w obrazie 'Krzyk'.

 • szaron_stoln

  Oceniono 6 razy 4

  @marcelito - Ty masz pojęcie, jaką bombą kaloryczną jest banan?! Gdyby któraś z nich przypadkiem go zjadła, to by przez najbliższy miesiąc nie schodziła z bieżni;) Z tymi ciuchami to też pojechałeś - wszystkie ciuchy, które one noszą, ważą więcej, niż one same:)

 • marcelito

  Oceniono 8 razy 4

  Eeee tam. Wybór najlepszej modelki powinien być znacznie prostszy: ta która zje najmniej kalorii w danym roku wygrywa. Ewentualnie można by jeszcze zrobić nagrody specjalne np. nagroda miesiąca dla tej, która wytrzyma cały miesiąc na jednym jabłku lub bananie , albo nagroda dla modelki, która na pokazie będzie miała na sobie ciuchy które ważą więcej niż ona;)

 • bubblebath

  Oceniono 6 razy 4

  trzymaj tak dalej ania

 • ulka96

  Oceniono 3 razy 1

  oneandonly - istnieją też takie modelki które robią to dla przyjemności a nie tylko dla kasy. ja bardzo się cieszę i życzę jej dalszych sukcesów. brawo Anja.

 • oneandonly

  Oceniono 5 razy 1

  fajnie, ale mysle, ze ranking na najlepsza modelke powinno sie ustalac na podstawie zarobkow. anja jest daleko w tyle i nie dostaje takich stawek jak gisele, a skoro jest tansza to wiadomo, ze ma wiecej zlecen bo na tamte wszystkich nie stac.

 • ashley8888

  Oceniono 5 razy 1

  @oliwia.pl lepiej popatrz na siebie... Potem krytykuj innych.

 • razor1984

  Oceniono 3 razy 1

  O widzę że oliwi nie podobał się mój komentarz gdyż został usunięty ;p ale to niestety nie zmieni faktu ;)

 • malykazio

  0

  A ta panienka jest najlepszą na świecie ale w jakiej konkurencji i z jakim wynikiem? Kiedy i gdzie były rozgrywane mistrzostwa świata? Czy chęć tej panienki na wodę z lodowca to jakaś jednorazowa infekcja, czy też coś poważniejszego? Jaką wodę pije u siebie w domu? - czy też ma stałego dostawcę wody lodowcowej?
  A tak w ogóle, niech żyje Rzeszów, Częstochowa i ..... i Nowy Jork. Ach ci żurnaliści pismacy. A dziewczynie szczerze życzę wszystkiego najlepszego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX