"To nie jest kraj dla Szpaków". W Jaśle mają dość Michała?

Michał Szpak znów jest w centrum zainteresowania.

Szturmem zdobył popularność wśród fanów "X-Factor". Michał Szpak był najjaśniejszym i najbardziej kontrowersyjnym uczestnikiem show TVN. To o nim najwięcej mówi się po finale. Szpak często pojawia się w telewizji, gra koncerty, bywa na warszawskich salonach. Pisze o nim nie tylko Plotek czy magazyn "Show", a nawet "Wprost", którego naczelnym jest Tomasz Lis. Szpak jest na okładce nowego numeru.

"Zły to szpak" - tak zatytułowany jest artykuł o Michale. Choć kochają go widzowie show, jego rodzinne miasto Jasło ma już go dość. "Zrobił z nas miasto pedałów" - słychać na ulicy.

Jak on się nie wstydzi? A ci wszyscy, którzy mu dziś wchodzą, za przeproszeniem, w te wychudzone pośladki? Słyszałam nawet, że miasto obiecało mu dać mieszkanie. Moim losem nikt się nie przejmuje, urzędnicy przejmują się obibokami. Teraz doszli jeszcze transwestyci. Obciach tu mieszkać. Prawie każdy to powie, Jasło to dziś "miasto pedałów". A że sam Szpak mówi, że gejem nie jest? W Jaśle wiedzą swoje - powiedziała "Wprost" mieszkania Jasła.

W czerwcu Michał zagrał koncert w ramach imprezy "Dni Jasła". Zapowiadany w internecie lincz jaślan na gwieździe "X-Factor" nie doszedł do skutku. Wszystko za sprawą brata Michała, Damiana. O tym, że to brat ryzykując utratę kolegów z osiedla i siłowni uchronił Szpaka przed linczem w rodzinnym mieście wiedzą podobno wszyscy w Jaśle. A mieszkańcy miasta zastanawiali się czy obrzucić loki Michała tylko jajkami czy też przywalić mu butelkami po piwie. Domyślacie się zatem, że powroty Szpaka do Jasła nie należą do najłatwiejszych...

Ally

Zobacz także:

Na ile znasz Michała Szpaka?

Pustki na koncercie Szpaka

Szpak o Skin: Jesteśmy z jednej rodziny

Więcej o:
Komentarze (124)
"To nie jest kraj dla Szpaków". W Jaśle mają dość Michała?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • yeremi

  Oceniono 17 razy 11

  No to niezła hołota mieszka w tym Jaśle, jeśli faktycznie knuli takie wredne plany. Jak nie lubię Szpaka ani jego muzyki to nie rozumiem takich faszystowskich nagonek. Dla każdego powinno być miejsce. Brawo dla brata Szpaka, który być może stracił podupczonych i nic nie wartych kumpli, ale przynajmniej wie, co to jest honor i wartości rodzinne i umie się postawić.

 • dunjaa

  Oceniono 20 razy 10

  Ja pierd.. nie mogę tego czytać .. mieszkańcy zamiast go wspierać to wyśmiewają .. wstydźcie się typowo polscy idioci ..

 • knop

  Oceniono 16 razy 10

  oj no bo szpak jest jakiś taki pokręcony! ale żeby walić go jajkami i butelkami? to jasło to chyba faktycznie same pijaki i obiboki ;)

 • mrs_krueger

  Oceniono 13 razy 7

  cieszę się, że nie jestem z Jasła

 • koja

  Oceniono 8 razy 6

  Biedny Michał zetknął się z polską rzeczywistością.Miły,nastawiony pozytywnie do świata chłpak obrywa bo jest sobą.Nikt tak naprawdę nie wie jakiej jest orientacji seksualnej,ale łatkę już ma.A to Wprost to już całkiem schodzi na psy.No ale czego nie zrobi się dla poczytalności pisma.Ma talent,jest ciekawy ,ale wzbudza kontrowersje i zazdrość.

 • sansa

  Oceniono 10 razy 6

  To nieprawda, że Polska nie jest krajem dla Szpaków. Niech sobie żyją, tylko niech nam ich nie wciskają na siłę przez 24 godziny na dobę za pośrednictwem wszystkich możliwych mediów.

 • misiakk

  Oceniono 6 razy 6

  Wstyd mi za zacofaństwo młodzieży, wyzywającej od pedałów, wstyd mi też za dewocję starszych, za to samo. Mam 50 lat, jestem koietą. Lubię Szpaka. Uciekaj chłopcze z tego dur...go kraju, bo cię zniszczą.

 • jkjk

  Oceniono 10 razy 6

  oj nie będzie mu łatwo w naszym pięknym kraju

 • krycha_73

  Oceniono 12 razy 6

  Chłopie, zwiewaj stamtąd, to zaścianek i dziura bez grama tolerancji, teraz to dopiero wyszło.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX