Gajadhur oskarża Wojewódzkiego i Figurskiego

Znów jada po bandzie.

Jest afera! Kuba Wojewódzki i Michał Figurski w swoim programie ''Poranny WF'' jadą po bandzie. Zdążyli już obrazić wiele osób. Tym razem ktoś się jednak na nich poważnie obraził. Rzecznik prasowy Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego Alvin Gajadhur złożył zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa.

Alvin zarzucił prowadzącym znieważenie go z powodu przynależności rasowej oraz pomówienie go za pośrednictwem mediów. Prokuratura w ciągu 30 dni zdecyduje czy wszcząć postępowanie. Ani Radio Eska ani Wojewódzki nie skomentowali zawiadomienia. Prowadzącym program grozi do trzech lat więzienia. Przypomnijmy za jaką wypowiedź obraził się Gajadhur:

Może zadzwońmy teraz do Murzyna? Krajowy rejestr Murzynów... Gajadhur, tak, Murzin (śmiech). Audycję dzisiejszą sponsoruje warszawski oddział Ku-Klux-Klanu. W jakiej sieci on może mieć telefon? Która się z czarnym kojarzy? Buszmeni? Możliwe, że pan Gajadhur, od kiedy dzwoniliśmy do niego i nabijaliśmy się z jego koloru skóry, zaczął nas regularnie słuchać... Podobno Murzyni nie śpią.

Jak myślicie, znów im się upiecze?

 

Więcej na gazeta.pl.


Rudy

 

Zobacz także:

Gwiazdy na Orange Warsaw Festiwal

Tak gwiazdy wyglądają na co dzień

Piękne gwiazdy na urodzinach Douglasa

Więcej o:
Komentarze (18)
Gajadhur oskarża Wojewódzkiego i Figurskiego
Zaloguj się
 • kooska

  Oceniono 11 razy 5

  Żenujące "żarty". Pokazują brak taktu i wrażliwości. Bardzo dobrze facet zrobił. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że kara będzie.

 • dorisq

  Oceniono 3 razy 3

  Weźmie się dobrego adwokata, ba! najlepszego!!! Może nawet ESKA się dorzuci i co najwyżej panowie zapłacą kilka groszy na fundację walki z rasizmem i sprawa szybciej ucichnie, niż się pojawiła.

 • sensacja

  Oceniono 8 razy 2

  Co za chamskie dowcipasy, facet ma rację. Powinien ktoś wreszcie utrzeć nosa Wojewódzkiemu, który nabrał przekonania, że wszystko mu wolno.

 • bratek2

  Oceniono 8 razy 2

  najwyzszy czas ukrocic ten pseudosmieszny belkot dwoch zlosliwych, medialnych klaunow. tak tak, do paki z nimi, jestem za !

 • baba_jaga

  Oceniono 1 raz 1

  wojewódzki m problem ze wzrokiem. skoro matka Alvina jest polką a ojciec hindusem to Alvin Gajadhur ni chu,,ja niemoże być murzynem :-)

 • dmm

  Oceniono 7 razy 1

  upiecze im się. jak zwykle.

 • dosia321

  Oceniono 3 razy 1

  oj tam oj tam ;D

 • patterson

  0

  Mam taka nadzieję ponieważ Alvin Gajadhur nie jest murzynem, a jedynie hindusem. Inaczej - (jak mawiają w Infosyfie) Gupta... ;)

 • lula84

  0

  ja per*ole, że tez jeszcze ktoś chce słuchać tych sprzedajnych agenturalnych ku*ew. Współczuję sluchaczom.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX